[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

آغاز ارائه خدمات جدید گوگل معروف به خدمات ابری در آلمان

0

به دنبال شرکت های بزرگ فناوری مانند آمازون و مایکروسافت، گوگل قصد دارد تا از خدمات ابری خود در آلمان رونمایی کند.

مشتریان تجاری فعلی و آینده گوگل در آلمان از شنیدن این خبر که این شرکت به زودی برنامه های کاربردی و ذخیره سازی داده ها را به خدمات ابری خود می افزاید، خوشحال خواهند شد.
«منطقه ابری» جدید گوگل در یک مرکز داده در فرانکفورت مستقر خواهد شد.
به گفته اورس هولزل، سرپرست زیرساخت ها در گوگل، در گفتگو با DPA، «ما در حال پاسخگویی به درخواست مکرر مشتری هستیم،…»
خدمات ابری، یک اصطلاح گسترده است که شامل طیف وسیعی از خدمات مانند پلت فرم ایمیل و راه حل پشتیبان ارائه شده از طریق اینترنت می باشد. این سرویس ها برای افزایش امنیت، انعطاف پذیری بیشتر، دسترسی بهتر و کاهش هزینه ها برای کاربران طراحی شده است که تا به قدرت پردازنده مراکز داده ها دسترسی پیدا کنند.
هولزل مدعی است که خدمات جدید گوگل به شرکت ها در آلمان و همچنین سوئیس و اتریش این امکان را می دهد تا ارتباطات شبکه ای بهتری را در مقایسه با سایر خدمات ابری ارائه دهند. خدمات جدید گوگل پاسخگوی نگرانی های روزافزون مشتریان در خصوص امنیت نیز پاسخگو خواهد بود. وی تاکید کرد که گوگل به اطلاعات مشتری در همه ی مناطق ابری دسترسی ندارد. به گفته وی، اطلاعات مشتری رمزگذاری می شود و بنابراین شرکت های اینترنتی بدان دسترسی ندارند.
این خدمات ابری از شبکه اصلی خود برای اتصال به شبکه بهینه استفاده می کند و برنامه های کاربران از طریق این شبکه در مرکز داده اجرا می شوند.
ایلز آینگر، وزیر امور اقتصادی در باواریا، با توجه به منطقه ابری جدید، بر اهمیت دیجیتالی کردن به عنوان «بزرگترین پیشبرنده نوآوری در تاریخ بشر» تاکید کرده است.
به گفته وی، خدمات ابری جنبه ضروری دیجیتالی کردن است و مقدار زیادی از پتانسیل این خدمات همچنان و علی الخصوص برای کسب و کارهای کوچک و متوسط آلمانی ساکت است.
در حال حاضر تولید کننده تجهیزات تمیزکاری Kärcher، ارائه دهنده خدمات Rewe Digital و شرکت تازه تاسیس Meisterlabs. از مشتریان مهم خدمات ابری گوگل در آلمان، می باشند.

منبع
https://www.thelocal.de/20170912/google-steps-up-its-game-with-new-offer-of-cloud-services-from-germany

برای آگاهی از آخرین رویدادهای آلمان، به بخش اخبار اقتصادی آلمان مراجعه نمایید.

گروه بازرگانی ایران و آلمان- بی هاو کو

Share.

About Author

Leave A Reply