[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

آغاز به کار بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک: الکامپ

0

یست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ 2016) امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر شورای عالی فضای مجازی و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان، به نقل از ستاد خبری الکامپ 22، مراسم افتتاحیه این رویداد قرار است از ساعت 9:30 صبح روز پنجشنبه 25 آذر ماه، در سالن کنفرانس سالن خلیج فارس و با سخنرانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور برگزار شود.

نمایشگاه الکامپ امسال با فضایی بالغ بر 25 هزار متر مربع پذیرای بالغ بر 600 شرکت داخلی، خارجی، استارتاپ و دستگاه های دولتی فعال در عرصه اکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می باشد.

در این دوره از نمایشگاه های الکامپ، سالن ویژه‌ای (سالن شماره 18) با عنوان الکام‌استارز برای استارتاپ‌ها برای دومین سال پیاپی در نظر گرفته شده تا طرح‌ها و ایده‌های خود را مورد ارزیابی قرار دهند. همچنین قرار است استارتاپ‌های برتری که ایده‌شان قابلیت صادرات دارد، به رایگان به نمایشگاه سبیت اعزام شوند. یکی دیگر از تازه های بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ، همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای می باشد. بنابراین، بازی‌سازان و ناشران صنعت گیم در بخش الکام‌گیمز حضور می یابند. فضایی نیز برای برپایی پاویون استان‌ها به علاوه ی پاویون هایی برای سه کشور چین، کره‌جنوبی و تایوان در نظر گرفته شده است.

Share.

About Author

Comments are closed.