[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

اکثریت آلمانی‌ها نگران ورود پناهجویان هستند

0

افزایش ورود پناهجویان به آلمان، نگرانی‌های زیادی را در سطح جامعه‌ی آلمان به وجود آورده است و بسیاری از آلمانی‌ها،  سیاستهای آنجلا مرکل را به باد انتقاد گرفته‌اند.

طبق آخرین نظرسنجی عمومی صورت گرفته توسط موسسه‌ی Deutschlandtrend ، پنجاه و یک درصد آلمانی‌ها از تعداد زیاد پناهجویان به این کشور ابراز نگرانی کرده‌اند. در نظرسنجی قبلی این موسسه که تنها سه هفته پیش انجام شده بود، تعداد آلمانی‌های مخالف 38 درصد بود.

زیگمار گابریل، وزیر اقتصاد و معاون صدراعظم آلمان گفت که ظرفیت آلمان برای پذیرش پناهجویان تکمیل شده است و ورود افراد جدید به این کشور خارج از امکانات شهرهای آلمان است.

گفته می شود 160000 پناهجو تنها در ماه سپتامبر وارد کشور آلمان شده اند. مخالفان سیاستهای پناهجویی مرکل معتقدند که اقتصاد آلمان نیاز به کارگران ماهر و آموزش‌دیده دارد و این تعداد زیاد پناهجویان به کشور مشکلات عدیده ای برای بازار کار آلمان به وجود خواهد آورد.

 

تهیه و تنظیم: گروه بازرگانی ایران و آلمان

منبع:  http://www.thelocal.de/20151002/majority-of-germans-worried-about-refugees

 

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

Share.

About Author

Leave A Reply