[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

برگزاری نخستین کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه صنعت خودرو IAA Cars 2015

0

برگزاری نخستین کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه صنعت خودرو IAA Cars 2015

نمایشگاه صنعت خودرو IAA Cars 2015

مهمترین نمایشگاه تجاری خودروی دنیا درهای خود را به روی تعداد قابل توجهی از شرکتها، بازدیدکنندگان، خبرنگاران و نمایندگان رسانه ها باز نمود.

شصت و ششمین نمایشگاه IAA Cars فرانکفورت آلمان با سخنرانی Matthias Wissmann رئیس انجمن صنعت خودروسازی آلمان (VDA) در روز دوشنبه 14 سپتامبر 2015، در محل نمایشگاه فرانکفورت آغاز به کار کرد.

رئیس انجمن صنعت خودروسازی آلمان اعلام داشت که در نمایشگاه IAA 2015، تصویری پر جاذبه از آینده صنعت خودرو به نمایش گذاشته شده است. وی همچنین به جنبه های مختلف حرکت رو به رشد صنعت خودروسازی جهت ادغام دنیای دیجیتال و خودروسازی پیشرفته که در نمایشگاه IAA 2015 در معرض نمایش قرار داده شده است نیز اشاره نمود.

در اولین کنفرانس خبری نمایشگاه IAA 2015، اعلام گردید که در 2 سال آینده 80 درصد از ماشینهای تازه ساخت مجهز به اینترنت خواهند بود و کشور آلمان به تنهایی در 4-3 سال آینده 16 تا 18 بیلیون یورو بودجه صرف بخش تحقیقات و توسعه رانندگی اتوماتیک خواهد کرد. در آینده نزدیک خودروها و گوشی های هوشمند در ساختاری واحد فعالیت خواهند کرد و ماشینهای اینترنتی، پلتفورمی ارتباطی موبایلها خواهند بود.

درنمایشگاه خودرو IAA 2015 که با حضور 219 شرکت برتر و 1103 شرکت کننده از 39 کشور در فضایی به مساحت 230,000 متر مربع برگزار می گردد، فرصت هایی برای آشنایی با خودروهایی با قابلیت رانندگی ایمن تر و آسان تر فراهم شده است. در این نمایشگاه اتومبیل های هوشمند و مجهز به اینترنت با قابلیت پیدا کردن محل پارک، پارک اتومات و هشدار موانع و پیشگیری کننده تصادفات معرفی می شوند. نسل جدید اتومبیل ها با کاهش میزان انتشار دی اکسید کربن در کاهش آلودگی و حفاظت از محیط زیست و آب و هوا نقش عمده ای خواهند داشت.

جنبه مهم دیگر از نمایشگاه خودرو IAA 2015، خودروهای برقی هستند. سازندگان این دسته از خودروها با ارائه تولیدات و نوآوری های خود در نمایشگاه امسال حضور یافته اند. علاوه بر این، بخش “شغل و حرفه” نیز به نمایشگاه خودرو آلمان که به توسعه مشاغل و حرفه های صنعت خودروسازی می پردازد نیز افزوده شده است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه IAA 2015 فرانکفورت آلمان علاوه بر بازدید از غرفه ها از امکانات قابل توجهی دیگری نیز بهره ند خواهند شد.
تست خودروهای بیابانگرد، رانندگی آزمایشی ماشینها، تست نمایش خودروهای کلاسیک قدیمی، نمایش فیلم برای کودکان، حراج ماشینهای کلاسیک و نمایشگاه جانبی کلکسیونرهای ماشین “Automania” .

سایر برنامه های موازی نمایشگاه خودرو فرانکفورت IAA 2015، شامل بررسی مطالعاتی “شاخصه های متمایز خودرو برای مردم هر یک از قاره ها” و نشست وزاری حمل و نقل G7 می باشد. در بازه زمانی برپایی نمایشگاه IAA 2015 در کشور آلمان، 93 کنفرانس مطبوعاتی جهت پوشش اخبار و تازه های صنعت خودروسازی برگزار خواهد شد.

تهیه و تنظیم: گروه بازرگانی ایران و آلمان

منبع: http://www.iaa.de

نمایشگاه صنعت خودرو IAA Cars 2015

Share.

About Author

Leave A Reply