[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تراکنش در تهران

0

به گزارش بخش خبری گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت فیرنیوز، همزمان با نمایشگاه بین‌المللی تراکنش (4 الی 6 آبان) که در زمینه فناوری اطلاعات در بانک‌ها و صنایع مالی و صنعت کارت و پرداخت و با حضور بانک‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود، سه همایش نیز در طول سه روز برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران، همزمان با این نمایشگاه سه همایش، «کنفرانس نوآوری‌های بانکی»، «سمینار کارت و پرداخت» و «نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود. به گزارش دبیرخانه همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش ( آی. تی. ای )، سه رویداد ذکر شده، عصر روزهای نمایشگاه و در سالن کنفرانس مجتمع نمایشگاهی شهر تهران، با حضور سخنرانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

بررسی دستاوردهای علمی در زمینه تولید و توسعه محصولات بانکی، بررسی رویکردها و روندهای مهم آینده بانکداری، نزدیک کردن دیدگاه بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و ایجاد مرکز پژوهش و توسعه محصولات بانکی، از جمله اهداف کنفرانس نوآوری در صنعت بانکداری ( بی. آی. سی ) ذکر شده است. موضوع محوری سمینار تخصصی کارت و پرداخت، بررسی ضرورت اتصال به استاندارد جهانی ( ای. ام. وی ) است و به این سوال پاسخ داده خواهد شد که آیا ( ای. ام. وی ) یک ضرورت غیرقابل اجتناب برای نظام پرداخت الکترونیکی در ایران است؟ ضمن اینکه نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد نظام بانکی و شرکت‌های فناوری اطلاعات با حضور مقامات ارشد بانکی و اقتصادی به بایدها و نبایدهای دوران پساتحریم در صنعت بانک و پرداخت می‌پردازد. به گزارش دبیرخانه ( آی. تی. ای )، تاکنون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز همکاری‌های فناوری ‌و نوآوری ریاست‌جمهوری و شهرداری تهران به‌عنوان حامیان راهبردی رویداد تراكنش، پشتيباني خود را از برگزاری آن اعلام کرده‌اند. همچنین بانک تجارت، بانک شهر، بانک آینده و بانک انصار و شرکت‌های خدمات انفورماتیک، فناپ، ایران نارا، کارت اعتباری ایران کیش و توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی به‌عنوان حامیان طلایی، به این رویداد پیوسته‌اند. مهلت نهایی حمایت از این رویداد براي بانك‌ها و شركت‌هاي متقاضي 8 مهرماه و آخرين زمان رزرو غرفه، 15 مهر است. علاقه‌مندان می‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر می توانند از وب‌سایت این رویداد بازدید کنند.

 

منبع: http://fairnews.ir/News.aspx?News_ID=5784&Sbj_ID=001

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

Share.

About Author

Leave A Reply