[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

شرکت صنعتی و تولیدی متحد

0

شرکت صنعتی و تولیدی متحد در سال 1357 با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی  به همت چند تن از افراد متخصص و آکادمیکی توانمند در صنعت پمپ آغاز به کار نمود و طی سالیان متمادی همواره در جهت توسعه و پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری و با استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز توانسته است نیاز صنایع را برطرف نماید.

شرکت متحد

این شرکت ابتدا با تولید الکتروپمپ های سانتریفوژ و ونتیلاتور آغاز به کار نموده و در اواخر دهۀ اول فعالیت خود اقدام به همکاری با صنعت چرم جهت تولید ماشین آلات خشک کن چرم نموده است و اولین تولید کننده دستگاه وکیوم خشک کن چرمVaccum Dryer با دانش فنی آلمان و ایتالیا در ایران می باشد.

همزمان با تولید این ماشین آلات و با توجه به روند پیشرفت کشور در صنایع مختلف و نیاز این صنایع به پمپ های وکیوم اقدام به راه اندازی خط تولید پمپ های وکیوم تحت برند وکیوم متحد نموده است.

 

منبع: http://www.mottahed.ir

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

Share.

About Author

Leave A Reply