[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

شرکت نوین چرخ

0

شرکت نوین چرخ با توكل به خداوند متعال و نيروهاي متخصص و فني خود وبا پشتوانه بيش از 25 سال تجربه در زمينه توليد بلبرینگ و چرخ  با نيّت رضايت مندي و خشنودي مشتريان داخلي و خارجي خود مسير استقرار نظام مديريت كيفيت را در راستاي افزايش توانمندي و بهره وري و افزايش رضايت مشتريان انتخاب وبه شرح ذيل مسير اهداف و خطوط مشي و حركتي خود را انتخاب واعلام مي نمايد.

شرکت نوین چرخ

افزايش توليد افزايش كيفيت محصولات كاهش زمان توليد وكاهش زمان تحويل محصولات به مشتريان افزايش توان تخصصي نيروهاي خود باكسب آموزش وتجربه لازم افزايش بهره وري از امكانات، زمان ، نيروي انساني و مديريت ارشد سازمان با متعهد كردن ومشخص نمودن مسير حركتي خود را در قالب خط مشي به شرح فوق تمام سعي خود را در رسيدن به اين اهداف جزم نموده و كاركنان و مسئولين شركت را مجاب نموده دراين راستا قدم هاي مفيد را برداشته واميدوار است در آينده اي نزديك به اهداف بزرگتري نايل آيد.

 

منبع: http://www.novincharkh.com

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply