[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

شرکت هامون مبدل

0

شرکت هامون مبدل در زمینه طراحی و تولید انواع مبدل های حرارتی و لوله های فین دار فعالیت می کند.

طراحی و ساخت انواع مبدل های حرارتی ، انواع لوله های فین دار ، انواع المنت های فین دار و … از جمله فعالیتهایی بوده اند که این شرکت در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهها ، کارخانجات و سایر صنایع موفق به اجرای آنها شده است .

شرکت هامون مبدل

به کار گیری استانداردهای معتبر جهانی ، استفاده از نرم افزارهای پیشرفته مهندسی و استفاده از امکانات سخت افزاری کامل با پشتوانه کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه از ارکان موفقیت این شرکت بوده است.

 

منبع:    http://www.hamoon-mobaddel.com

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply