[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه بین المللی CWIEME

0

نمایشگاه بین المللی سیم پیچی، تولید و عایق بندی ماشین های الکتریکی

برلین، شانگهای، شیکاگو و استانبول چهار نقطه ی کانونی در چهار نقطه ی جهان می روند تا میزبان بزرگترین ماشین های الکتریکی جهان در سال پیش رو شوند و سرآغاز این چهارگانه ی شگرف برلین خواهد بود. برلینی که قطعا نسبت به سه مورد دیگر، مهمترین و بزرگترین عرضه را خواهد داشت و به همین دلیل نیز بهترین موقعیت زمانی ممکن به برلین اختصاص داده شده است تا به عنوان قافله سالار این مجموعه ی نمایشگاهی بیشترین مخاطب را به خود جذب کند. نمایشگاه بین المللی سویم از لحاظ چهارچوب کاری به سه دسته ی تخصصی سیم پیچی کویل، موتورهای الکتریکی و ترانسفرماتورهای تقسیم بندی می شود و مجموع تعداد کمپانی های شرکت کننده درهر سه زمینه ی این نمایشگاه رقمی در حدود 750 شرکت بین المللی خواهد بود که اگر تعداد شرکت کنندگان حاظر در نمایشگاه را هم به این مقدار اضافه کنیم به رقمی بالغ بر 7500 شرکت کننده خواهیم رسید. تصور چنین رویدادی با حضور 82 کشور جهان حتما گویای یک تحول و تجارت بزرگ جهانیست. اگر به دنبال یک رویداد بین المللی با بازاری گسترده و قدرتمند هستید ما این نمایشگاه را به شما پیشنهاد میکنیم.

خدمات و محصولات عرضه شده:

رزین های چسبی و روکش ها – سیستم ها و تجهیزات سیم پیچی – محصولات و مواد نیمه تمام – قطعات الکترومکانیکی – تجهیزات الکترونیکی و برقی –  مواد عایقی و پوششی – IT  و نرم افزار – سیستم های تولیدی –  قطعات موتور و تجهیزات جانبی – تست کیفیت و اندازه گیری – منابع تغذیه – قطعات ترانسفرماتور و تجهیزات جانبی

تازه های نمایشگاه:

از جدیدترین تسهیلات ارائه شده در این نمایشگاه می توان به دو مشخصه ی بسیار متمایز این نمایشگاه یعنی غرفه ی تازه ها و نرم افزار ویژه ی ارتباطی اشاره کرد.

  • غرفه ی تازه ها شاخصا به شرکت هایی اختصاص داده شده که برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت کرده اند و عمدتا عرضه کننده ی خدمات و تجهیزات خلاقانه و جدید هستند و به همین دلیل هم قیمت محصولات عرضه شده در این غرفه ها متناسب تر است و هم به دلیل بازار گسترده و خلاق صنعت برق از استقبال بیشتری ها نسبت به سایر بخش ها برخوردار می شوند.
  • سرویس ارتباطی matchmaking یک سرویس جدید و استثنایی ارائه شده در نمایشگاه CWIEME  است که این فرصت را برای شما فراهم ساخته که با هزاران سرمایه گذار ، فروشنده و غرفه دار ارتباط برقرار کرده و در صورت تمایل طرفین با ایجاد یک قرار کاری نسبت به عقد قرارداد اقدام فرمایید.

در مجموع می توان گفت که سویم 2017 هر آنچه را که شما برای یک بیزنس موفق در حوزه ی ماشین های الکتریکی بدان نیازمدید را فراهم آورده است.

زمان و مکان:

20-22 ژوئن (31 خرداد لغایت ا تیر 1396) – برلین – آلمان

ساعات بازدید:

روز اول نمایشگاه: 9:00 الی 18:00

روز دوم نمایشگاه: 9:00 الی 18:00

روز سوم نمایشگاه: 9:00 الی 16:00

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply