[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

مرکز نمایشگاهی برلین آلمان

0

برلین

شهر برلین آلمان

برلین (به آلمانی: Berlin) پایتخت و بزرگ‌ترین شهر به لحاظ جمعیت و مساحت کشور آلمان بوده و در کل اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد. برلین همچنین نام ایالتی است که این شهر در آن قرار دارد. مساحت آن ۸۹۹ کیلومتر مربع و ۳۸ کیلومتر از شمال به جنوب و ۴۵کیلومتر از شرق به غرب امتداد یافته‌ است. برلین یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان نیز به‌شمار می‌آید.

این شهر از نظر تاریخی نیز مهم‌ترین ایالت آلمان محسوب می گردد. جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این شهر را به یکی از مراکز فرهنگی جهان تبدیل کرده‌ است. برلین در سده ۱۸ میلادی، به عنوان پایتخت پروس، قلب روشنگری بود. امروزه نیز برلین، یکی از شهرهای مهم اروپاست.

از 1/5 میلیون شهروندی که در این شهر آماده به کار هستند، تقریباً ۵۰درصد در مراکز وابسته به صنایع مختلف مشغول به کارند. ۱۵درصد از طریق داد و ستد روزگار می‌گذرانند؛ ۱۳درصد در صنعت و ۱۲درصد در ادارت دولتی فعالیت می‌کنند. مهندسی سیستم‌های الکتریکی بزرگترین بخش صنعتی در این شهر به‌ شمار می‌آید که ۴/۳۱درصد از نیروهای کاری را به خود اختصاص داده‌ است. از دیگر بخش‌های بزرگ صنعتی تاثیرگذار در اقتصاد این شهر را می‌توان صنایع مکانیک؛ خودروسازی؛ شیمی؛ مواد غذایی و پژوهش و فناوری نام برد.

برلین

مرکز نمایشگاهی برلین آلمان

مرکز نمایشگاهی برلین آلمان از سال 1822 تاسیس و تاکنون به فعالیت خود ادامه می دهد. این نمایشگاه که در قلب اروپا واقع شده بهترین فرصت های بازاریابی را در اختیار شرکت کنندگان می گذارد.

با گردش مالی 217,000,000 در سال 2010، نمایشگاه برلین یکی از ده سازمان برتر نمایشگاه جهان است که در مرکز شهر واقع شده و مساحتی برابر 160,000m² فضای داخلی و بیش از 100،000m ² فضای خارجی دارد.

این مرکز نمایشگاهی به بزرگترین مرکز کنفرانس در اروپا، ICC برلین متصل می شود. با وجود نمایشگاه ها و سایر مراسمی که در این مرکز برگزار می شود کنگره ی بین المللی و انجمن کنوانسیون برلین را در چهارمین رده بندی قرار داده است. از سال 2014 ،تا اتمام نوسازی، تمام کنفرانس ها در این مرکز نمایشگاهی انجام می شود.
ارائه خدمات یک مرحله ای در شرکت نمایشگاهی برلین و شرکتهای تابعه تخصصی:
MBشرکت خدمات سرمایه گذاری است که خدمات فنی برای غرفه داران، فروش بلیط و خدمات سازمانی برای کنفرانس ها، ارتباطات مجازی و پلت فرم اطلاعات برای مشتریان و شرکای تجاری که در 365 روز سال را به فعالیت می پردازند.

ارقام کلیدی در یک نگاه:

تعداد غرفه داران: 34290
تعداد شرکت کنندگان: 2298750
بخش های اصلی: مسافرت و تدارکات، تحرک و خدمات، علوم زندگی، امکانات و ساخت و ساز، کسب و کار و فن آوری
تعداد نمایشگاه ها و کنفرانس ها: 98
از دیگر برنامه های مهم نمایشگاه برلین در ارتباط با غذا، سفر، حمل و نقل، مراقبت های آی تی یا مصرف کننده های الکترونیکی هستند.

International Green Week Berlin
نمایشگاه بین المللی هفته سبز برلین

اطلاعات بیشتر


FRUIT LOGISTICA
نمایشگاه میوه و سبزیجات برلین

اطلاعات بیشتر


bautec
نمایشگاه معماری و ساختمان سازی برلین

اطلاعات بیشتر


ITB
نمایشگاه سفر برلین

اطلاعات بیشتر


Inno Trans 
نمایشگاه تكنولوژی حمل و نقل

اطلاعات بیشتر


WASSER
نمایشگاه آب و فاضلاب

اطلاعات بیشتر


SHOWTECH
نمایشگاه فیلم سازی و تئاتر

اطلاعات بیشتر


Ethical Fashion Show Berlin
نمایشگاه مد برلین

اطلاعات بیشتر


Stage|Set|Scenery
نمایشگاه تکنولوژی سرگرمی

اطلاعات بیشتر


IFA 
نمایشگاه بین المللی وسایل و تجهیزات صوتی و تصویری

اطلاعات بیشتر


CMS
نمایشگاه بین‌المللی نظافت و مدیریت ساختمان

اطلاعات بیشتر


INTERGEO
نمایشگاه زمین شناسی

اطلاعات بیشتر


Bar Convent
نمایشگاه نوشیدنی برلین

اطلاعات بیشتر


ILA
نمایشگاه و كنفرانس هوا فضا

اطلاعات بیشتر

خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله <strong>خدمات نمایشگاهی</strong> که در آلمان توسط <strong>گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو</strong> ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
<span style=”color: #4874f7;”>لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.</span>
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” <strong>بی هاو کو</strong> ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
<span style=”color: #ff0000;”>فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با <strong>بی هاو کو</strong> دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد. </span>
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
<span style=”color: #4874f7;”>قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که <strong>بی هاو کو</strong> خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .</span>
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
<span style=”color: #4874f7;”>اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را </span><strong>بطور رایگان</strong><span style=”color: #4874f7;”> دریافت نمایند .</span>
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  <a title=”German trade fairs” href=”http://www.bhowco.de” target=”_blank” rel=”noopener”>German trade fairs</a>

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

<strong>بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.</strong>

Share.

About Author

Leave A Reply