[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

مرکز نمایشگاهی مونیخ آلمان

0

مونیخ

شهر مونیخ آلمان

مونیخ (به آلمانی: München) بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ ( مرکز ایالت بایرن) واقع شده و پس از برلین و هامبورگ، سومین شهر بزرگ آلمان است. مساحت این شهر ۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است. مونیخ میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۲ بوده است.

مونیخ شهری ثروتمند با جاذبه‌های بسیاری است. مراکز دیدنی، جشن‌ها (به‌ویژه جشن اکتبر)، امکانات و برنامه‌های فرهنگی باعث شده‌ است تا این شهر را در رتبه چهارم بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دهند.
تاریخ مونیخ طبق مدارک ثبت شده در آوگسبورگ به سال ۱۱۵۸ بر می گردد. در زمان گوئلف هنری لیون دوک ایالت زاکسن و بایرن بود که یک پل روی رودایسار که پلی برای گرفتن عوارض نمک بود، ساخته شد و بعد از دو دهه در سال ۱۱۷۵ مونیخ اهمیت اجتماعی به دست آورد. درسال ۱۲۴۰ مونیخ به دست ویتلز باخ دوم رسید و در سال ۱۲۵۵ وقتی بایرن به دو بخش تقسیم شد مونیخ در بایرن شمالی قرار گرفت. دوک لوئیس چهارم در سال ۱۳۱۴ پادشاه آلمان شد و در سال ۱۳۲۸ او به عنوان امپراتور رومن مقدس تاجگذاری کرد. او با اهدا کردن انحصار فروش نمک موقعیت این شهر را قوی تر ساخت. مونیخ در اواخر قرن ۱۵ از تظر هنر توسعه زیادی یافت که تالار و کلیسا جامع مونیخ از آثار این دوره‌ است.
وقتی بایرن دوباره به هم پیوست مونیخ پایتخت هنری و سیاسی بایرن شد. در طی سده ۱۶ مونیخ مرکز ضداصلاحات و هنرهای دوره رنسانس شد.

در سال ۱۹۳۳ مونیخ بار دیگر مرکز قدرت نازی‌ها شد. مونیخ پایگاه اصلی گروه رز سفید بود. رز سفید گروهی متشکل از گروهی از دانش آموزان بود که هدفشان تشکیل جنبش مقاومت علیه فعالیت های نازی ها بود. شهر مونیخ در پایان جنگ به شدت ویران گشت. بعد از جنگ اوضاع مونیخ که در دست آمریکایی‌ها بود تا حدودی بهبود یافت و در زمره شهرهای مهم آلمان غربی درآمد. امروزه کیفیت زندگی در مونیخ بسیار خوب است و جز شهرهای مدرن دنیاست.

مونیخ

مرکز نمایشگاهی مونیخ آلمان

مرکز نمایشگاهی مونیخ آلمان یکی از بزرگترین شرکت های نمایشگاهی جهان است که هر ساله حدود 40 نمایشگاه محصولات صنعتی، محصولات مصرف کنندگان و تکنولوژی های جدید را عرضه می کند.
بسیاری از نمایشگاه های مهم بین المللی سالانه بیش از 30,000 شرکت کننده و بیش از دو میلیون بازدید کننده دارند اما در این میان مونیخ به تنهایی یکی از بزرگترین شرکت های نمایشگاهی بین المللی در جهان است.
نمایشگاه بین المللی مونیخ یک شبکه جهانی را با حضور متخصصین آسیا، روسیه، شرق میانه و جنوب امریکا، شش شرکت های مرتبط در اروپا و آسیا، و بیش از 60 دفتر نمایندگی خارجی پوشش بیش از 90 کشور جهان به اجرا در اورد.

مرکز نمایشگاهی مونیخ همچنین راهی برای حفاظت و پایداری از محیط زیست پبدا کرد.
این اولین مرکز نمایشگاهی است که برای اولین بار توسط متخصصان TÜV SÜD گواهی کسب و کار با انرژی موثر دریافت می کند.
آخرین پروژه آن نیز استفاده از انرژی زمین گرمایی صرف گرم کردن ساختمان ها شد. که این عمل با کمک ژنراتورهای حرارتی کل سایت را به وسیله انرژی های تجدید پذیر گرم می کنند.
اما حفاظت از محیط زیست و پایداری فقط بخشی از برنامه روزانه مرکز نمایشگاهی مونیخ است، بخش دیگری از تمرکز این نمایشگاه بین المللی بر IFAT ENSORGA, BAU, electronica و Intersolar است.
در حال حاضر این مجموعه 14 نمایشگاه بین المللی برگزار می کند که ” bauma ” یکی از بزرگترین نمایشگاه های آن و همچنین در سطح بین المللی می باشد.

Opti
نمایشگاه عینك و سنجش بینایی

اطلاعات بیشتر


Ispo winter
نمایشگاه كالای ورزشی و مد

اطلاعات بیشتر


INHORGENTA
نمایشگاه ساعت و طلا وجواهر

اطلاعات بیشتر


INTERNATIONALE HANDWERKS
نمایشگاه صنایع دستی

اطلاعات بیشتر


ANALYTICA
نمایشگاه تكنولوژی آزمایشگاهی و بیوتكنولوژی

اطلاعات بیشتر


FARBE, AUSBAU & FASSADE
نمایشگاه رنگ، دكوراسیون و حفاظت ساختمان

اطلاعات بیشتر


Bauma
نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی

اطلاعات بیشتر


INTERSOLAR
نمایشگاه و كنفرانس صنایع خورشیدی

اطلاعات بیشتر


AUTOMATICA
نمایشگاه اتوماسیون و رباتهای صنعتی

اطلاعات بیشتر


IFAT
نمایشگاه محیط زیست،آب و فاضلاب و بازیافت

اطلاعات بیشتر


EXPO REAL
نمایشگاه بازرگانی معاملات املاك

اطلاعات بیشتر


MAINTAIN
نمایشگاه تعمیرات صنعتی

اطلاعات بیشتر


EXPOPHARM
نمایشگاه صنایع دارویی

اطلاعات بیشتر


ELECTRONICA
نمایشگاه تجهیزات و وسایل الكترونیكی

اطلاعات بیشتر


BAU
نمایشگاه معماری و صنعت ساختمان

اطلاعات بیشتر 


TRANSPORT LOGISTIC
نمایشگاه تدارکات حمل و نقل

اطلاعات بیشتر


LASER WORLD OF PHOTONICS
نمایشگاه و کنگره لیزر

اطلاعات بیشتر


Inter airport Europe 
نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی

اطلاعات بیشتر


Productronica
نمایشگاه محصولات الكترونیكی

اطلاعات بیشتر


Iba 
نمایشگاه نان و شیرینی

اطلاعات بیشتر


Ceramitec
نمایشگاه ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه سرامیك و متالوژی

اطلاعات بیشتر


Drinktec
نمایشگاه تكنولوژی نوشیدنی

اطلاعات بیشتر


InPrint
نمایشگاه صنعت چاپ

اطلاعات بیشتر


LOPEC
نمایشگاه و کنفرانس صنعت الکترونیک

اطلاعات بیشتر


eMove360° Europe
نمایشگاه تحولات الکتریکی و هیبریدی

اطلاعات بیشتر


INTERFORST
نمایشگاه و كنفرانس علمی تكنولوژی جنگل و جنگلداری

اطلاعات بیشتر


cinec
نمایشگاه تجهیزات و فن آوری سینمایی

اطلاعات بیشتر


خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله <strong>خدمات نمایشگاهی</strong> که در آلمان توسط <strong>گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو</strong> ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
<span style=”color: #4874f7;”>لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.</span>
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” <strong>بی هاو کو</strong> ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
<span style=”color: #ff0000;”>فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با <strong>بی هاو کو</strong> دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد. </span>
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
<span style=”color: #4874f7;”>قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که <strong>بی هاو کو</strong> خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .</span>
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
<span style=”color: #4874f7;”>اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را </span><strong>بطور رایگان</strong><span style=”color: #4874f7;”> دریافت نمایند .</span>
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  <a title=”German trade fairs” href=”http://www.bhowco.de” target=”_blank” rel=”noopener”>German trade fairs</a>

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

<strong>بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.</strong>

Share.

About Author

Leave A Reply