[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

مرکز نمایشگاهی هامبورگ

0

هامبورگ

شهر هامبورگ آلمان

هامبورگ (Hamburg)، دومین شهر بزرگ آلمان و سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است که در ایالتی به همین نام قرار دارد. جمعیت این شهر 1.8 میلیون نفر و مساحت آن 755 کیلومتر مربع است. هامبورگ یک مرکز حمل و نقل بزرگ و یکی از تاثیرگذار ترین شهر های اروپا می باشد. علاوه بر این امروزه این شهر مرکزی مالی، صنعتی و رسانه ای نیز به شمار می رود. از لحاظ گردشگری نیز هامبورگ یکی از شهر های مورد توجه بازدیدکنندگان خارجی است.

در ده سال گذشته، هامبورگ بیشترین شاخص توسعه توریست در اروپا را دارا و در سال ۲۰۱۵ هامبورگ یکی از یازده مقصد مورد علاقه توریست‌ها در اروپا بوده‌ است. در این سال در حدود ۱۲٬۶ میلیون نفر حداقل یک شب در هامبورگ اقامت داشته‌اند. هامبورگ یکی از شهرهای آلمان است که دارای هتل‌های پنج ستاره بسیاری است.

بازار بورس هامبورگ در سال ۱۵۵۸ میلادی به عنوان اولین بازار بورس آلمان و چهارمین بازار بورس اروپا آغاز به کار کرد. در آغاز قرن بیست و یکم این بورس تنها برای تجارت اعتبار و سرمایه‌گذاری ویژه‌سازی شده‌است.

هامبورگ

مرکز نمایشگاهی هامبورگ آلمان

نمایشگاه هامبورگ در یک محل، یک شرکت و دو زمینه بازرگانی است!
نمایشگاه و کنگره هامبورگ یک ارائه دهنده تمام وقت است که سرویس های برجسته ای برای سازماندهی نمایشگاه ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی ارائه می کند.
نمایشگاه هامبورگ هر ساله حدود 700,000 نفر از سراسر جهان را به 40 مناسبت متفاوت و در مجموع 12,000 غرفه دار جذب می کند.
رویدادها و نمایشگاه های برگزار شده در نمایشگاه هامبورگ عبارتند از: INTERNOGA، نمایشگاه هتل و خدمات مواد غذایی؛ نمایشگاه قایق hanseboot
این نمایشگاه محلی برای تصمیم گیرندگان و کارشناسان می باشد. نمایشگاه هامبورگ همچنین میزبان رویداد های بزرگی همچون REISEN HAMBURG و HansePferd که نمایشگاه بین المللی برای علاقه مندان به اسب است، می باشد.
این نمایشگاه مخاطبین زیادی را با محصولات،خدمات و برنامه های پشتیبانی با بالاترین کیفیت جذب می کند.

HansePferd
نمایشگاه اسب

اطلاعات بیشتر


COTECA
نمایشگاه قهوه، چای و شکلات

اطلاعات بیشتر


SMM
نمایشگاه صنایع دریایی

اطلاعات بیشتر


Hanseboot
نمایشگاه قایق

اطلاعات بیشتر


Internorga
نمایشگاه صنعت هتلداری، کترینگ، نان و شیرینی پزی

اطلاعات بیشتر


Aircraft Interiors Expo
نمایشگاه هوا و فضا

اطلاعات بیشتر


WindEnergy
نمایشگاه انرژی بادی

اطلاعات بیشتر


Hamburg Motor Classics
نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک

اطلاعات بیشتر


Arbeitsschutz Aktuell
نمایشگاه ایمنی در کار

اطلاعات بیشتر


خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله <strong>خدمات نمایشگاهی</strong> که در آلمان توسط <strong>گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو</strong> ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
<span style=”color: #4874f7;”>لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.</span>
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” <strong>بی هاو کو</strong> ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
<span style=”color: #ff0000;”>فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با <strong>بی هاو کو</strong> دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد. </span>
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
<span style=”color: #4874f7;”>قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که <strong>بی هاو کو</strong> خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .</span>
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
<span style=”color: #4874f7;”>اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را </span><strong>بطور رایگان</strong><span style=”color: #4874f7;”> دریافت نمایند .</span>
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  <a title=”German trade fairs” href=”http://www.bhowco.de” target=”_blank” rel=”noopener”>German trade fairs</a>

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

<strong>بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.</strong>

Share.

About Author

Leave A Reply