[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

مرکز نمایشگاهی کارلسروهه آلمان

0

کارلسروهه

شهر کارلسروهه آلمان

Messe Karlsruhe

کارلسروهه (به آلمانی: Karlsruhe) شهری در ایالت بادن-وورتمبرگ، در جنوب غربی کشور آلمان، در کنار مرز آلمان- فرانسه، با جمعیتی در حدود ۲۹۰٬۰۰۰ نفر می باشد.
این شهر پس از اشتوتگارت و مانهایم سومین شهر بزرگ ایالت بادن-وورتمبرگ است. شهر کارلسروهه در سال ۱۷۱۵ یعنی زمانی که آلمان به صورت شهرهای ایالتی و شاهزاده‌ای اداره می‌شد، به عنوان کاخ کارلسروهه بنا شد.
شهری که اطراف قلعه را دربرگرفته است بعدها محل دو دادگاه عالی آلمان شد، دادگاه قانون اساسی فدرال آلمان (Bundesverfassungsgericht) که تصمیمات گرفته شده در این دادگاه قدرتی برابر قانون را در بسیاری از موقعیت‌ها دارد و دادگاه فدرال دادگستری آلمان (Bundesgerichtshof) که عالی‌ترین دادگاه تجدید نظر در زمینهٔ حقوق مدنی و حقوق کیفری آلمان است؛ بنابراین کارلسروهه خانهٔ عدالت آلمان در نظر گرفته می‌شود، نقشی که تا قبل از سال ۱۹۴۵ شهر لایپزیگ بر عهده داشت.
به خاطر شباهت چشم‌اندازی که این شهر با پایتخت ایالت متحده آمریکا دارد برخی یر این باورند که کارلسروهه مدلی برای واشینگتن بوده‌ است. هر دو شهر دارای مرکز هستند- کاخ در کارلسروهه و ساختمان کاپیتول در واشینگتن- که از جلوی ساختمان خیابان‌های اصلی شهر همانند پرتوهای خورشید انشعاب پیدا می‌کنند. لوفان، طراح شهر واشینگتن، از طرح شهر کارلسروهه به عنوان الهام بخش مدل خود استفاده کرده‌ است.

کارلسروهه

مرکز نمایشگاهی کارلسروهه آلمان

مرکز نمایشگاهی کارلسروهه با 52 هزار متر مربع فضای داخلی و 62 هزار متر مربع فضای بیرونی، از سال 2003 تاکنون به عنوان قطب نمایشگاه های بین المللی محسوب می گردد که سالانه 8 هزار غرفه دار و 770 هزار بازدیدکننده را برای شرکت در نمایشگاه های متنوع بین المللی جذب می نماید.

چهار سالن بزرگ که هر کدام به مساحت 12.500 متر مربع فضا و یک سالن مخصوص رویدادها (Aktionshalle) به مساحت 1800 متر مربع و همچنین یک مرکز کنفرانس با ظرفیت حدود 2000 نفر: ویژگی هایی است که غرفه داران مجذوب خود کرده تا خود را در یک نمایشگاه جهانی به نمایش بگذارند.
برگزاری نمایشگاه های تجاری، کنوانسیون ها، کنسرت ها، سمپوزیوم ها و جلسات از عمده فعالیت های مرکز نمایشگاهی کارلسروهه است:

کنگره K I  (کنوانسیون): بیش از 140 کنوانسیون هر ساله توسط تیم های حرفه ای برگزار می شود.
نمایشگاه M I  (نمایشگاه تجاری): نمایشگاه هایی مانند LEARNTEC و Art Karlsruhe، دستاوردهای سازمان دهندگان مرکز نمایشگاهی کارلسروهه هستند.
فرهنگ K I  (فرهنگ): کنسرت موسیقی کلاسیک، نمایش رقص، خواندن، آثار هنری و یا ادبیات نشان داده شده است.

LEARNTEC
نمایشگاه لوازم آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر


IT-TRANS
نمایشگاه حمل و نقل

اطلاعات بیشتر


WTT-EXPO
نمایشگاه تکنولوژی سیستم های گرمایشی و سرمایشی

اطلاعات بیشتر


Art Karlsruhe
نمایشگاه هنر

اطلاعات بیشتر


خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله <strong>خدمات نمایشگاهی</strong> که در آلمان توسط <strong>گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو</strong> ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
<span style=”color: #4874f7;”>لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.</span>
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” <strong>بی هاو کو</strong> ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
<span style=”color: #ff0000;”>فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با <strong>بی هاو کو</strong> دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد. </span>
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
<span style=”color: #4874f7;”>قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که <strong>بی هاو کو</strong> خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .</span>
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
<span style=”color: #4874f7;”>اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را </span><strong>بطور رایگان</strong><span style=”color: #4874f7;”> دریافت نمایند .</span>
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  <a title=”German trade fairs” href=”http://www.bhowco.de” target=”_blank” rel=”noopener”>German trade fairs</a>

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

<strong>بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.</strong>

Share.

About Author

Leave A Reply