[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

معرفی نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات 94

0

به گزارش بخش خبری گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات، نمایشگاه MADEX 2015 از 24 تا 27 آبان 1394 در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود. سایت نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات در معرفی این رویداد توضیحات ذیل را ارائه داده است:
دانش و یا به تعبیری هنر بازاریابی از دیرباز یکی از عوامل و ارکان اصلی موفقیت هر کسب و کاری محسوب می شده و شاید برخلاف دیگر علوم، قدمت آن به بدو پیدایش انسان باز می گردد. امروز اما با تشدید رقابت ناشی از تعدد فعالان هر حوزه و نیز تسهیل ورود رقبای خارجی به حوزه عرضه محصولات در کشور از یکسو و افزایش سطح آگاهی و انتظارات مشتریان از سوی دیگر، اتکای به تاکتیک‏ها و تکنیک‏های بازاریابی بیش از هر زمان دیگری احساس شده و بکارگیری این شاخه از علم و هنر، به عاملی برای تعیین سرنوشت یک محصول، یک کسب و کار و یا حتی یک صنعت بدل شده است.
از همین روست که طی چندسال گذشته رویدادهای تجاری و نمایشگاهی متعددی حول محور تبلیغات و بازاریابی برگزار شده که استقبال و توجهات گسترده ای را به همراه داشته است. با این حال، همیشه و همواره عمده توجهات و رویکرد این رویدادها معطوف به حوزه هدایا و مسایل اجرایی تبلیغات بوده و نگاه ضعیفی به مسایل علمی و تخصصی بازاریابی و تبلیغات داشته است. هر چند، هدایای تبلیغاتی و صنعت چاپ هم درصنعت تبلیغات مهم محسوب می شود ولی، جای خالی رویدادی علمی و تخصصی معطوف و متمرکز بر حوزه بازاریابی و تبلیغات و نمایش توانمندی‏ها و قابلیت‏های شرکت‏ها و مجموعه‏ها در این حوزه و نیز انتقال و به اشتراک گذاری تجارب این حوزه به شدت احساس می شود.
بر همین اساس، کارگروه بازاریابی و تبلیغات دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با همراهی جمعی از متخصصین این حوزه، نخستین دوره از رویداد «نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات» را با هدف گرد هم آوردن متخصصین و دست‏اندرکاران این حوزه و نیز ایجاد فرصتی برای هم‏افزایی ناشی از توسعه شبکه‏ ارتباطات و اشتراک تجربیات مجموعه‏های توانمند و شناخته شده در این حوزه فراهم آورده است.
امید می رود این نمایشگاه به عنوان بستری مناسب برای به نمایش درآوردن آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی صنعت بازاریابی و تبلیغات، بتواند میزبان مناسبی برای شرکت‏های فعال در زمینه‏های خدمات بازاریابی و تبلیغات، دپارتمان‏های فعال حوزه بازاریابی و تبلیغات شرکت‏های ایرانی، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، متخصصین دانشگاهی، دانشجویان گرامی و دیگر علاقمندان و دست‏اندرکاران علم و هنر بازاریابی و تبلیغات بدل شود و بر غنا و اثربخشی اقدامات این حوزه و در نهایت شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر صنعت این مرز و بوم بیافزاید.

 

منبع: http://www.madex.ir

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمانو بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]
Share.

About Author

Leave A Reply