[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نرخ بیکاری آلمان در ماه سپتامبر نیز بسیار پایین است

0

وزارت کار آلمان اعلام کرد که در ماه سپتامبر 88000 نفر به جمع شاغلین کشور اضافه شده اند. نرخ بیکاری در ماه سپتامبر به کمتر از 6.2 درصد رسیده است. ماه گذشته رکورد کمترین میزان بیکاری در آلمان پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی شکسته شد، و در این ماه با ادامه کاهش نرخ بیکاری، رکورد جدید دیگری به ثبت رسیده است.

همچنین نتایج نظرسنجی یک موسسه تحقیقاتی در مونیخ به نام Ifo نشان داد که میزان اطمینان از سرمایه گذاری در بین مدیران آلمانی، نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. به گفته‌ی Hans-Werner Sinn هانس ورنر سین مدیر موسسه Ifo: “این آمارها گویای رشد اقتصادی پایدار و ثبات اقتصاد آلمان است. امروزه شرکتهای بسیاری با خوشبینی نسبت به آینده، اقدام به افزایش تولیدات خود نموده اند”.

لازم به ذکر است که آمارهای فوق مربوط به پیش از تاثیرگذاری رسوایی اخیر فولکس واگن بر اقتصاد آلمان است. اثر منفی این رسوایی بر اقتصاد آلمان و اعتبار برند “ساخت آلمان” در آمار ماه اکتبر خود را نشان خواهد داد.

رسوایی  فولکس واگن، بزرگترین خودروساز آلمان، چالش بزرگ این روزهای اقتصاد آلمان است.

 

تهیه و تنظیم: گروه بازرگانی ایران و آلمان

منبع: http://www.thelocal.de/jobs/article/unemployment-sees-new-fall-in-september

 

 

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply