[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نشست‌ها و سمینارهای تخصصی بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

0
برنامه نشست‌ها و سمینارهای تخصصی بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از سوی برگزارکنندگان این نمایشگاه اعلام شد.
به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از ستاد خبری الکامپ بیست و دوم، براساس اعلام ستاد برگزاری بیست ودومین نمایشگاه الکامپ، برنامه سمینار و نشست برای روزهای 26 و 27 آذر ماه (روزهای دوم و سوم الکامپ) به همت کمیسیون آموزش و پژوهش نظام صنفی رایانه‌ای تهران و کشور برنامه‌ریزی شده است.
در این دوره از نمایشگاه الکامپ که از تاریخ 25 لغایت 28 آذر ماه (برابر با 15 لغایت 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، دو نشست مهم برگزار می شود که جزییات آن به شرح زیر است:
1. “نقش و اهمیت مدیریت رخداد در مراکز عملیات امنیت”
 در این سمینار به سخنرانی رضا ارغند، درباره حملات و الگوهای مرتبط با آن بحث می شود و نیازمندیهای لازم جهت پاسخگوئی به این حملات در قالب فرآیند مدیریت رخداد که شامل پاسخگوئی به رخداد و اداره نمودن کلیه فعالیتهای مرتبط نیز تشریح می گردد.
مدیران فناوری اطلاعات، روسا و کارشناسان امنیت و عملیات و کارشناسان شبکه از مخاطبان این سمینار که در سالن 35 (اتاق کنفرانس)برگزار می شود، هستند. در این سمینار چارچوب لازم در SOC معرفی می گردد. به علاوه فرایند مدیریت رخداد در یک مرکز مدیریت عملیات امنیت تشزیح می شود. در کنار آشناسازی با مفاهیم مدیریت رخداد، مزایا و منافع پیاده سازی فرآیند مدیریت رخداد در SOCهای نوین نیز معرفی می شود. این سمینار در روز شنبه مورخ   27 آذر ماه 95 از ساعت 11 الی 12 برگزار می گردد.
2. سمینار “چالش های مدیریت طراحی مراکزداده “
موضوعاتی که در این سمینار مورد بحث قرار می گیرید عبارتند از: بررسی کارکرد و ابهامات استاندارد های طراحی خارجی،
آسیب شناسی فرایند برگزاری مناقصات داخلی و روش ارزیابی و برون‌سپاری ماموریت طراحی مراکزداده و مطرح کردن پرسش های بنیادی در مورد انتخاب های فناوری های بنیادی در زیرساخت مراکزداده.
عمده ی مخاطبین این سمینار مدیران و مهندسین دارای تجربه مستقیم طراحی مراکزداده متوسط یا بزرگ، محققین حوزه صنعت مراکز داده، ناظران سازمانی و مسوولین برنامه ریزی اجرایی می باشند. هدف از برگزاری این سمینار هم اندیشی و بررسی آسیب های متداول در مدیرت فاز طراحی مراکزداده، اطلاع از پشت پرده مستند های فنی و استاندارد ها و آگاهی از چند فناوری مهم و تاثیرگذار در طراحی مراکزداده می باشد. مهدی قانع سخنران این سمینار خواهد بود. سمینار “چالش های مدیریت طراحی مراکزداده ” در روز جمعه  مورخ   26 آذر ماه 95 از ساعت 11 الی 12 در سالن 35 (اتاق کنفرانس) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
Share.

About Author

Comments are closed.