[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه اسن آلمان

0

نمایشگاه اسن آلمان

نمایشگاه اسن آلمان

با داشتن 110,000 متر مربع فضای نمایشگاهی، نمایشگاه اسن هشتمین نمایشگاه بزرگ جهان است که در قلب منطقه روهر، سومین شهر مهم مرکزی در اروپا واقع شده است.
این نمایشگاه در سال 1913 بنا نهاده شد و امروز یکی از پربازدید ترین نمایشگاه های آلمان است که حدود 1.4 میلیون نفر را هر ساله از سراسر جهان جذب می کند. این نمایشگاه هرساله 50 نمایشگاه برگزار می کند که دوازده نمایشگاه آن از برترین های جهان  هستند.
در میان آنها نمایشگاه IPM (گیاهان و گیاه)، Reifen (لاستیک)، SHK (بهداشت، حرارت، تهویه مطبوع و انرژی های تجدید پذیر)، Metpack (بسته بندی فلز)، Schweissen و Schneiden (پیوستن، برش، سطوح تراز وسط) ، Equitana نمایش اسب و نمایشگاه محبوب عمومی مانند نمایشگاه موتور اسن ونمایشگاه های ماشین و موتور سیکلت تکنو کلاسیکا هستند.
نمایشگاه اسن همچنین میزبان IPM، Schweissen و Schneiden و Reifen در کشور های دیگر است.
این نمایشگاه تنها چند دقیقه از ایستگاه قطار اسن فاصله دارد و شامل 18سالن و گالری می شود.
معمار ایتالیایی ماریو لبینی این سالن را طراحی کرده است. که مساحت آن 250متر است و با آفتاب گیری بزرگ، بزرگترین پنجره شیشه ای اروپاست که توسط هنرمند بزرگ Jörg Immendorff ایجاد شده است.
کنگره CCE در مرکز اسن نیز یک با 27سالن مختلف و اتاق کنفرانسی برای بیش از 1000 نفر قسمتی از نمایشگاه اسن محسوب می شود.
سالن Grugahalle که به قسمت اصلی نمایشگاه وصل می شود با انعطاف پذیری بالا به عنوان سالنی چند منظوره معرفی می شود. Grugahalle که به زمین های اطراف نمایشگاه محدود می شود یکی از بزرگترین پارک های آلمان با مساحت 65 هکتار است.
ارقام کلیدی در یک نگاه:
تعداد غرفه داران: 14655 غرفه دار از 83 کشور – 30 درصد از غرفه دار از خارج از آلمان آمده
تعداد شرکت کنندگان: 1.38 میلیون بازدید کننده از 149 کشور
بخش های اصلی: نمایشگاه فنی متخصص، نمایشگاه های عمومی سرگرمی و تفریح

تعداد حوادث: 39 نمایشگاه مختلف تجارت و نمایشگاه ها، از آن شش حوادث ماهواره ای در کشورهای دیگر هستند

گالری تصاویر نمایشگاه اسن

سایت رسمی نمایشگاه اسن آلمان :  http://www.messe-essen.de

معرفی تورهای نمایشگاهی اسن آلمان 

اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه اسن آلمان

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”<a href=”http://www.bhowco.ir” title=”بانک اطلاعات شرکتهای ایران” target=”_blank”>بی هاو کو</a>” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]
Share.

About Author

Leave A Reply