[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه امنیت اطلاعات در تجارت دوسلدورف 2018

0

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت رسمی مرکز نمایشگاهی دوسلدورف، نمایشگاه امنیت اطلاعات در تجارت دوسلدورف 2018 (Eurocis) بار دیگر از تاریخ 27 فوریه الی 1 مارس 2018 برابر با 8 لغایت 10 اسفند 1396، در مرکز نمایشگاهی دوسلدورف برگزار خواهد شد.

پر واضح است که هنر فناوری اطلاعات روز به روز در حال توسعه است. نمایشگاه امنیت اطلاعات در تجارت دوسلدورف به عنوان نمایشگاه تجاری پیشرو در زمینه فن آوری اطلاعات به عنوان مهم ترین پلت فرم اطلاعات تخصصی در اروپا برای ارتباطات، فناوری اطلاعات و امنیت در صنعت خرده فروشی است.
بازدیدکنندگان از گروه های تبلیغات و طراحی گرافیک، مد و موارد مرتبط با آن، تجارت الکترونیک، صنایع دستی و غیره، خرده فروشی، عمده فروشی، طراحی داخلی، بازاریابی بصری، تجارت صنعت پوشاک، زنجیره های رستوران و غذای رویداد، صنعت IT و امنیت، مرکز خرید، مرکز بهداشت، بانک ها، سرگرمی های مسافرتی، مراکز اسپا، از نمایشگاه دیدن خواهند کرد.

محصولات مربوط به طراحی فروشگاه، معماری، طراحی، نورپردازی، کفپوش، بازاریابی بصری، بازاریابی پس از فروش، ارتباطات درون فروشگاه، علامت های دیجیتال، فن آوری ارتباطات، فناوری اطلاعات و فن آوری امنیتی از سوی غرفه داران آلمانی و بین المللی ارائه می گردد.

در سال 2017، 2,683 غرفه دار آخرین دستاوردهای خود را به 113,000 بازدید کننده ارائه دادند.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع
http://www.eurocis-tradefair.com/
http://www.mdna.com/trade-shows/details/eurocis
http://www.bhowco.de/EuroCIS-Messe/

Share.

About Author

Leave A Reply