[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه رنگ و پوشش نورنبرگ آلمان

0

نمایشگاه رنگ و پوشش نورنبرگ آلمان

Messe European Coatings SHOW Nurnberg

نمایشگاه رنگ و پوشش در یک نگاه

نمایشگاه رنگ و پوشش نورنبرگ آلمان (EUROPEAN COATINGS SHOW) به عنوان بزرگترین نمایشگاه رنگ و پوشش اتحادیه اروپا هر دو سال یکبار در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ آلمان برگزار می گردد.

این نمایشگاه محل گردهمایی بزرگترین شرکت ها و تولیدکنندگان رنگ و مواد اولیه در جهان برای ارائه جدیدترین محصولات و دستاوردهایشان می باشد.

بالغ بر 30 هزار نفر از بیش از 100 کشور از نمایشگاه رنگ و پوشش اتحادیه اروپا در نورنبرگ دیدن می کنند. در این نمایشگاه حدود 1135 غرفه از 40 کشور جهان حضور دارند که نشان دهنده گسترش موقعیت صنعت جهانی رنگ و پوشش ها می باشد. در این نمایشگاه جدیدترین محصولات و خدمات نوآورانه در زمینه های رنگ، چاپ و پوشش به نمایش گذاشته می شود.
محصولات و دستاوردها در حوزه های مختلفی همچون مواد اولیه خام پوشش دهی، جوهر پرینت، تجهیزات تولید و آزمایشگاهی، تجهیزات آزمایش و اندازه گیری و محیط و زیست و امنیت در کار ارئه می گردند.
نمایشگاه رنگ و پوشش در سال 2017 در هفت سالن کامل برگزار شد که نشان دهنده حضور گسترده بین المللی در این حوزه می باشد. همچنین شرکت های نوآورانه جدید آلمان در یک غرفه مشترک با حمایت مالی وزارت امور اقتصاد و انرژی (BMWi) این کشور در نمایشگاه 2017 شرکت کردند. حضور بیش از 840 شرکت نشان دهنده استقبال بیشتر شرکت ها نسبت به سال های گذشته می باشد. در این نمایشگاه، بیش از 140 سخنرانی تخصصی توسط سخنرانان مشهور بین المللی در جهت بررسی تولید رنگ، مواد شیمیایی ساخت و ساز و چسب ها برگزار شد که بیشتر بر روی عملکرد و مسائل محیط زیستی متمرکز بود.
در این نمایشگاه با توجه به پیشرو بودن آلمان و اروپا در صنعت خودرو شرکت های ارائه دهنده خدمات و محصولات در این حوزه حضور فعالی دارند. از محصولات مورد توجه رزین ها و رنگدانه های مورد استفاده در صنعت خودرو می باشد که در سال 2017 نیز بسیار مورد استقبال بوده است. در این راستا، در این نمایشگاه قرارداد منحصر به فردی بین شرکت BASF و لاندا برای استفاده از فناوری نانو رنگدانه های پیشرفته لاندا در صنعت خودرو امضا شد. این رنگدانه ها شفافیت فوق العاده بالایی دارند و به آسانی پراکنده می شوند.
در پایان جایزه پوشش های اروپایی برای بهترین طرح ارسالی به Bas Tuijtelaars از شرکت رزین های پوششی DSM تعلق گرفت. هیئت داوران بر زیست سازگاری رویکرد ساخت رزین های عاری از آمین این طرح تاکید کردند.

نمایشگاه بعدی پوشش های اروپا در مرکز نمایشگاه های نورنبرگ در تاریخ 19 تا 21 مارس سال 2019 برگزار خواهد شد.

نمایشگاه رنگ و پوشش نورنبرگ 2019

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=156665&title=European%20Coatings%20Show&goto=G
www.european-coatings.com
http://www.bhowco.de/nurnburg-messe/european-coatings-show-messe/

غرفه داران
1.135 (از 40 کشور)
363 از آلمان
772 از سایر کشورها

بازدیدکنندگان
30.198
10.944 از آلمان
19.254 از سایر کشورها

محل نمایشگاه
نورنبرگ، آلمان
مرکز نمایشگاهی نورنبرگ

تاریخ
19.03.-21.03.2019

دوره برگزاری نمایشگاه
هر دو سال

سال تاسیس
1950

برگزارکننده
VINCENTZ NETWORK GMBH & CO. KG
PLATHNERSTRASSE 4C
30175 HANNOVER
GERMANY
FON: +49 511 9910-000
FAX: +49 511 9910-099
INFO@VINCENTZ.NET
WWW.VINCENTZ.NET

گروه اجرائی
FON: +49 511 9910-270
FAX: +49 511 9910-279
EVENTS@EUROPEAN-COATINGS.COM
WWW.EUROPEAN-COATINGS.COM

گروه اصلی کالا
کمکی های شیمیایی برای صنعت ساختمان، حفاظت از محیط زیست، بهداشت و ایمنی صنعتی، تکنولوژی آزمایشگاهی، لاک، سیستم های اندازه گیری، جوهر چاپ، خدمات، تست فناوری

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله خدمات نمایشگاهی که در آلمان توسط گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” بی هاو کو ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با بی هاو کو دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد.
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که بی هاو کو خود در آن نمایشگاه غرفه دارد.
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را بطور رایگان دریافت نمایند.
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو German trade fairs

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد.

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

Share.

About Author

Leave A Reply