[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه فرایبورگ آلمان

0

فرانکفورت

شهر فرایبورگ آلمان

فرایبورگ در جنوب‌ غرب آلمان و در جنوب‌ غربی ایالت بادن-وورتمبرگ و حاشیهٔ جنوب‌غربی جنگل سیاه (به آلمانی: Schwarzwald) واقع شده‌ است. این شهر با ۲۰۵ هزار نفر جمعیت یکی از گرم‌ترین و پرآفتاب‌ترین شهرهای آلمان است. در طول جنگ جهانی دوم، ۸۰٪ شهر با بمب نابود شده بود، ولی بعد از خاتمهٔ جنگ، بیشتر ویرانه‌ها دوباره عین مدل تاریخی شهر بازسازی شد.
در سال ۱۹۷۰ ایالت بادن-وورتمبرگ تصمیم به ساخت یک نیروگاه هسته‌ای در ویل (Wyhl) گرفت که تنها ۳۰ کیلومتر با فرایبورگ فاصله دارد. این تصمیم با مخالفت مردم فرایبورگ روبرو شد و اعتراض‌ها و نافرمانی‌های مدنی بزرگی توسط مردم شکل گرفت که در نهایت مردم پیروز شدند و ساخت این نیروگاه هسته‌ای در سال ۱۹۷۵ متوقف شد. این امر در بین مردم شهر هوشیاری نسبت به محیط زیست ایجاد کرد و برای یافتن انرژی‌های تمیز و جایگزین تحقیقات و پروژه‌های مختلفی در این زمینه آغاز و شبکه بزرگی از سازمان‌ها، موسسه‌های تحقیقاتی و تجاری ایجاد شدند. در سال ۱۹۸۶ فاجعهٔ نیروگاه چرنوبیل به مردم شهر نشان داد که ایستادگی‌شان در مقابل ایجاد نیروگاه هسته‌ای صحیح بوده و شهرداری فرایبورگ نیز رای به ایجاد برنامه‌ای آینده‌نگر در زمینهٔ انرژی داد. امری که امروزه فرایبورگ را به معروف‌ترین شهر خورشیدی اروپا و پایتخت اکولوژیک آلمان تبدیل کرده‌است.

فرایبورگ

مرکز نمایشگاهی فرایبورگ آلمان

یش از 50 سال تجربه، تاریخ فعالیت مرکز نمایشگاهی فرایبورگ آلمان را شکل داده است. به عنوان یک برنامه گذار حرفه ای با داشتن تمام صلاحیت های اصلی در تمام زمینه های مرتبط با نمایشگاه ها، مرکز نمایشگاهی فرایبورگ بهترین سرویس ها و پیشنهادات را به شما ارائه می دهیم.
این بدان معناست که خدمات کامل برای هر نوع رویدادی داده می شود چرا که ساختمان نمایشگاه فرایبورگ برای هر نوع رویدادی تعبیه شده و آماده است.
بیش از 5 میلیون بازدید کننده از حدود 35 نمایشگاه در کنار نمایشگاه ها و رویدادهای سالانه، مرکز نمایشگاهی فرایبورگ را به یکی از بزرگترین بازار های منطقه تبدیل کرده است.

مرکز نمایشگاهی فرایبورگ آلمان دارای 4 سالن و یک فضای عمومی با مساحت 21.500 متر مربع و حدود 81000 متر مربع فضای باز می باشد. همچنین تعداد 10 اتاق کنفرانس با مجموع 1320 متر مربع با ظرفیت حدود 17 هزار نفر در این مرکز تعبیه شده است.

INTERBRUSH
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد و لوازم جانبی رنگ آمیزی

اطلاعات بیشتر

خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله <strong>خدمات نمایشگاهی</strong> که در آلمان توسط <strong>گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو</strong> ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
<span style=”color: #4874f7;”>لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.</span>
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” <strong>بی هاو کو</strong> ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
<span style=”color: #ff0000;”>فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با <strong>بی هاو کو</strong> دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد. </span>
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
<span style=”color: #4874f7;”>قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که <strong>بی هاو کو</strong> خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .</span>
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
<span style=”color: #4874f7;”>اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را </span><strong>بطور رایگان</strong><span style=”color: #4874f7;”> دریافت نمایند .</span>
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  <a title=”German trade fairs” href=”http://www.bhowco.de” target=”_blank” rel=”noopener”>German trade fairs</a>

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

<strong>بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.</strong>

Share.

About Author

Leave A Reply