[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه و كنگره طراحی نورنبرگ 2018

0

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت رسمی مرکز نمایشگاهی نورنبرگ، نمایشگاه و كنگره طراحی نورنبرگ 2018 (embedded world) بار دیگر از تاریخ 27 فوریه الی 1 مارس 2018 برابر با 8 لغایت 10 اسفند 1396، در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه و كنگره طراحی نورنبرگ به عنوان بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس طراحی هرساله مهندسین کامپیوتر، مهندسین مشاور، عمده فروشان و خرده فروشان و… را به شهر نمایشگاهی نورنبرگ دعوت کرده تا از آخرین نرم افزارها و سخت افزارهای طراحی دیدن نمایند.
همراهی با توسعه دهندگان و تصمیم گیرندگان، تمرکز بر فن آوری های نوین، الهام بخش دنیای الکترونیک، موقعیت های شغلی مناسب، تبادل اطلاعات وعقد قراردادهای تجاری جدید: همگی از مزیت های نمایشگاه و کنگره طراحی نورنبرگ می باشند.

97 درصد از بازدیدکنندگان نمایشگاه در سال 2017، اعلام کرده اند که دوباره در سال 2018 از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.
کنفرانس جهانی طراحی نورنبرگ در نمایشگاه پیش رو در سال 2018، در سه بخش برگزار می گردد: 1) برنامه های کاربردی، 2) مهندسی و طراحی سخت افزار، 3) نرم افزار و سیستم ها و فن آوری های فعال.
بار دیگر، حدود 1000 دانش آموخته در روز دانشجویان (STUDENT DAY) شرکت خواهند کرد تا زیر نظر کارشناسان صنعت آموزش دیده و همچنین با شرکت های بزرگ و مهم ارتباط برقرار کنند.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=156668
www.embedded-world.de
http://www.bhowco.de/nurnburg-messe/embedded-world-messe/

Share.

About Author

Leave A Reply