[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه ماهی و غذاهای دریایی برمن 2018

0

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت رسمی مرکز نمایشگاهی برمن، نمایشگاه ماهی و غذاهای دریایی برمن 2018 (fish international) بار دیگر از تاریخ 25 الی 27 فوریه 2018 برابر با 6 لغایت 8 اسفند 1396، در مرکز نمایشگاهی برمن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه غذاهای دریایی برمن هر ساله به عنوان نمایشگاه پیشرو در صنعت مواد غذایی دریایی با حدود 270 بازدیدکننده از ده ها کشوربرگزار می گردد تا آخرین محصولات، دستاوردها و تحقیقات دریایی خود را به بیش از 11 هزار بازدیدکننده بین المللی ارائه دهند. عمده بازدیدکنندگان از بخش های مدیریتی، عمده فروشی و کیترینگ می باشند که به دنبال فرصت هایی برای کسب اطلاعات، بازاریابی و گفتگو با همپایان خود هستند.
برترین ماشین آلات و تکنولوژی پرورش ماهی در کنار موفقیت آمیزترین راه حل ها در نمایشگاه ارائه می گردد.

رویدادهای نمایشگاه ماهی و غذاهای دریایی برمن 2018

جایزه «Seafood Star 2018»
کارگاه بین المللی پرورش آبزیان
برنامه ویژه تجارت عمده ماهی
جایزه «Fish sommelier»

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=150141&title=fish international&goto=G
http://www.fishinternational.com
http://www.bhowco.de/bremen-messe/fish-international-messe/

Share.

About Author

Leave A Reply