[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه و کنگره اطفاء حریق نورنبرگ 2018

0

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت رسمی مرکز نمایشگاهی نورنبرگ، نمایشگاه و کنگره اطفاء حریق نورنبرگ 2018 (FeuerTRUTZ) بار دیگر از تاریخ 21 الی 22 فوریه 2018 برابر با 2 لغایت 3 اسفند 1396، در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ برگزار خواهد شد.

در طول دو روز نمایشگاه، در غرفه ها و کنفرانس ها با تمرکز بر سه بخش ساختمان، تجهیزات و سازمانی، موضوعاتی همچون ارتفاعات، سقف، سقف کاذب، طبقه، درب/ گیتس/ پرده، پنجره ها، رنگ و پوشش، تاسیسات الکتریکی، تهویه و استخراج دود، سیستم های زنگ هشدار و تشخیص، سیستم های اطفاء، سیستم های آتش سوزی، سیستم های اضطراری، ابزار و تجهیزات، نرم افزار، دفاتر مهندسی و برنامه ریزی، شرکت های خدماتی، پیمانکاران و آموزش مورد توجه قرار می گیرد.

فعالان بخش های کنترل و مقابله با بحران ها در این نمایشگاه حاضر هستند. آخرین محصولات و دستاوردها به برنامه ریزان، معماران، مهندسان، مسئولان محلی، فعالان صنعت ساخت و ساز ساختمان و آتش نشان ها ارائه می گردد.
حدود 275 غرفه دار در نمایشگاه گرد هم آمده تا علاوه بر تخصص خود، آخرین تحولات جهان در زمینه حفاظت از آتش سوزی پیشگیرانه را به اشتراک بگذارند.
بخش نوآوری در نمایشگاه، از جذابیت های نمایشگاه به ویژه برای قشر جوان و ایده پرداز می باشد.
FeuerTRUTZ تنها یک نمایشگاه نمی باشد، بلکه در کنگره اطفا حریق، کارشناسان در مورد آخرین چالش ها در مورد کارشناسان معتبر، کارکنان رسمی سازمان، مهندسان ساختمان، نصب کننده ها و اپراتورها بحث می کنند.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=150127&title=FeuerTRUTZ&goto=G
www.feuertrutz-messe.de
http://www.bhowco.de/messe-feuertrutz-nurenberg/

Share.

About Author

Leave A Reply