[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه و کنگره انرژی اوفن برگ 2018

0

به گزارش گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از سایت رسمی نمایشگاه اوفن برگ، نمایشگاه و کنگره انرژی اوفن برگ 2018 (GeoTHERM) به عنوان یکی از مهم ترین نمایشگاه های تجاری پیشرو در صنعت انرژی بار دیگر در مرکز نمایشگاهی اوفن برگ از تاریخ 1 لغایت 2 مارس 2018، برابر با 10 الی 11 اسفند 1396 برگزار می گردد.

نمایشگاه و کنگره انرژی توانسته است جایگاه خود را در ده سال اخیر به عنوان رویدادی پیشرو در حوزه انرژی زمین گرمایی گرمایی زمین بوده است. در نمایشگاه و کنگره گرمایی اثبات نماید.

از برجسته ترین ویژگی های این نمایشگاه بازدید کنندگان آن است که هر ساله خود را برای حضور در نمایشگاه به مرکز نمایشگاهی اوفن برگ می رسانند.

در سال 2017، 3,657 بازدید کننده و 190 غرفه دار از 47 کشور در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

غرفه داران 58.2% از بازدید کنندگان را حرفه ای ارزیابی کرده اند. 37% به عنوان بازدید کننده خوب ارزیابی شده اند و 83% از بازدیدکنندگان گفته اند که در نمایشگاه 2018 شرکت می کنند.

نمایشگاه و کنگره انرژی با حدود 40 سخنرانی به عنوان مکانی ایده آل برای کسب اطلاعات نوین صنعت انرژی به ویژه انرژی گرمایی زمین می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=150100&title=GeoTHERM&goto=G
http://www.messe-offenburg.de
http://www.bhowco.de/messe-geotherm-offenburg/

Share.

About Author

Leave A Reply