[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

120 شرکت خارجی در نمایشگاه معدن حضور دارند

0

به گزارش بخش خبری گروه بازرگانی ایران و آلمان به نقل از خبرگزاری مهر، در یازدهمین نمايشگاه بين المللی معدن و صنایع معدنی تهران ۹۰ شرکت و واحد توليدی داخلی و ۱۰۲ شرکت خارجی، جدیدترین و نوین ترین تولیدات و صنایع معدنی خود را در تهران ارائه می‌کنند.

در یازدهمین نمايشگاه بين المللي معدن و صنایع معدنی تهران ۹۰ شرکت و واحد توليدی داخلی و ۱۰۲ شرکت خارجی، جدیدترین و نوین ترین تولیدات و صنایع معدنی خود را در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.

در این نمایشگاه شركت كنندگان خارجي از ۱۱ كشور خارجي شامل آلمان، اسپانیا، اطریش،   امارات متحده عربی، ایتالیا، چین، تایوان، ترکیه، کره جنوبی، مصر و هند حضور پیدا خواهند کرد.

اهمیت یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی تهران موجب شده است تا برخی کشورها از جمله کشورهای آلمان، ایتالیا و چین بصورت گروهی(پاوین) در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

مشارکت گسترده و گروهی مشارکت کنندگان خارجی از جمله کشور آلمان با ۳۰ شرکت، کشور ایتالیا با ۲۸ شرکت و کشور چین با ۱۶ شرکت که بیشترین فضای بخش خارجی را نیز به خود اختصاص خواهند داد، بطور قطع از ویژگی های بارز این نمایشگاه خواهد بود.

در این نمایشگاه بین المللی، انواع صنایع و تجهیزات معادن زير زمينی و روباز، دستگاه‌ها، تجهيزات و ماشین آلات خاکبرداری، ماشین آلات مشترک راهسازی و معدنی، دستگاه‌ها، تجهيزات و ماشین آلات حفر و نگهداری تونل، انواع ماشین آلات و تجهیزات حفاری، دستگاه‌ها و تجهيزات مرتبط به کانه آرائی و فرآوری معدنی، تجهيزات مربوط به انتقال و جابه جایی مواد معدنی، ماشین آلات و تجهيزات اکتشاف معادن، تجهيزات وابسته به ذوب و استحصال فلزات، سنگهای ساختمانی و تزئينی- ماشين آلات، تجهيزات  و ابزار برش و فرآوری سنگ تزئینی، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، معدن و محیط زیست، سیستم های تهويه معادن، نرم افزارها و سيستمهای پردازش داده های معدنی، تکنولوژيهای نوين در صنعت معدن، مواد منفجره و تجهيزات انفجار، تجهیزات تامین برق و روشنابی معادن، تجهیزات، تخلیه و آبرسانی معادن زیرزمینی، انواع کمپرسور، دستگاه‌ها و تجهيزات آزمایشگاهی و آنالیز  مواد معدنی، تجهيزات ايمنی و بهداشتی معادن، تجهيزات نگهداری معادن، تجهیزات، قطعات  و لوازم یدکی، شرکتها و پیمانکاران معدنی، طراحی معادن، پژوهش و فناوری، فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن و حمل و نقل حوزه معدن، ارائه و به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی (ایران کان مین ۲۰۱۵ ) از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود و هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ آماده بازدید علاقمندان خواهد بود

 

منبع: خبرگزاری مهر

http://mehrnews.com/news/2938947

 

آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]
Share.

About Author

Leave A Reply