[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

نمایشگاه تبلیغات دوسلدورف آلمان 2018

0

به گزارش بی هاو کو به نقل از سایت رسمی مرکز نمایشگاهی دوسلدورف، نمایشگاه تبلیغات دوسلدورف آلمان 2018 (PSI) به عنوان نمایشگاهی پیشرو در زمینه محصولات تبلیغاتی، بار دیگر در مرکز نمایشگاهی دوسلدورف از تاریخ 19 لغایت 22 دی 1396، برابر با 9 الی 11 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد.

غرفه داران آلمانی و بین المللی آخرین روندها و محصولات صنعت تبلیغات را در این نمایشگاه ارائه می دهند؛ بنابراین به بازدیدکنندگان تجاری این فرصت داده می شوذد تا با حضور در نمایشگاه تبلیغات دوسلدورف 2018، اولین کسانی باشند که از تازه های صنعت تبلیغات آگاه می شوند.
همچون دوره های قبل برنامه های متنوعی از سوی برگزارکننده نمایشگاه در سال 2018 تنظیم شده است که بازدید موفقیت آمیز شما را تضمین می نماید.
در بخش PSI – Best Practice Forum 2018، کارشناسان از سراسر جهان از صنایع محصولات تبلیغاتی، تخصص واقعی خود را با بازدید کنندگان آلمانی و بین المللی به اشتراک خواهند گذاشت.
50 محصول با نام تجاری جدید در فستیوال PSI FIRST ارائه خواهد شد و بازدیدکنندگان تجاری بار دیگر می توانند به نامزد مورد علاقه خود برای دریافت جایزه انتخاب مردم سال 2018 رای بدهند.
CATWALK، Textile Area، GUSTO، International Area و Newcomer Area از برنامه های ویژه نمایشگاه تبلیغات دوسلدورف آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع
http://www.auma.de/en/Messedatenbank/Seiten/MesseDetailSeite.aspx?tf=157109
https://www.psi-messe.com/en/
bhowco.de/outlook-psi-2018

Share.

About Author

Leave A Reply