[pro_ad_display_adzone id=”31515″]

مرکز نمایشگاهی دورتموند آلمان

0

دورتموند

دورتموند آلمان

دورتموند (به انگلیسی: Dortmund) یکی از شهرهای آلمان، بزرگترین شهر در ناحیه رور و هفتمین شهر پرجمعیت آلمان است.

دورتموند در یکی از پرتراکم ترین مناطق آلمان واقع شده و شهرهای متعددی در مجاورت آن قرار دارند. قدمت دورتموند به سال ۸۸۵ میلادی بر میگردد. در آن زمان، دورتموند، یک روستای کوچک به نام تروتمانی بود؛ در سال ۱۲۲۰ به یک شهر آزاد امپراتوری تبدیل شد و در سال ۱۸۱۵ به ایالت وستفالیایی امپراتور پروس پیوست. از محصولات عمده ی این شهر می توان آهن و فولاد، ماشین آلات معدن، تجهیزات راه آهن و ابزار ماشینی را نام برد.درباره دورتموند و حمل و نقل این شهر می تئوان گفت که ایستگاه مرکزی قطار ، سومین تقاطع بزرگ عبور و مرور در آلمان و لنگرگاه دورتموند نیز بزرگترین لنگرگاه کانالی در اروپاست. برخی از مسافران تور اروپا به این شهر هم سر می زنند.
دورتموند با پارکها و باغ های وسیعش که در دوره ی نوسازی بعد از جنگ ساخته شده، یکی از سرسبزترین شهرهای وستفالن است. از پارک های معروف این شهر می توان به وستفالن پارک، رومبرگ پارک، و فردن باوم پارک اشاره کرد.
از جاذبه های دیدنی دورتموند می توان کلیسای رینولدی، کلیسای سنت پتری، کلیسای مارین، هاوس بودل اشواینگ، هاوس دلویگ، هاوسرودنبرگ، آلت اشتادهاوسف، برج آر دبلیو ئی، فلوریان تورم، تالار اپرا، موزه تاریخ و فرهنگ، موزه بنای یاد بود استین واخه، موزه ی آم اوستوال و رُزاریوم را نام برد.

دورتموند

مرکز نمایشگاهی دورتموند آلمان

مرکز نمایشگاهی دورتموند آلمان با ظرفیت 16،500 متر مربع در شهر دورتموند آلمان واقع شده است. این مرکز نمایشگاهی در سال 1925 به عنوان یکی از مراکز مهم نمایشگاهی در آلمان تاسیس شد.
مرکز نمایشگاهی دورتموند میزبان مسابقات قهرمانی اسکی در سالهای 1964، 1980 و 2004 و همچنین مسابقات قهرمانی جهان در سالهای 1955، 1983 و 1993 بوده است.

JAGD & HUND

نمایشگاه بین المللی شكار و  ماهیگیری دورتموند آلمان


Inter-tabac

نمایشگاه بین المللی توتون – تنباكو و لوازم دخانیات دورتموند آلمان


DKM

نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و صنعت بیمه دورتموند آلمان

خدمات نمایشگاهی بی هاو کو در آلمان

از جمله خدمات نمایشگاهی که در آلمان توسط گروه بازرگانی ایران و آلمان – بی هاو کو ارایه می شود می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

1- مشاوره حضور در نمایشگاه های بین المللی آلمان
2- مشاوره اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان
لازم بذکر است در ایران برخی از مراکز نمایشگاهی آلمان دارای نمایندگی انحصاری می باشند که شما می توانید جهت ثبت نام غرفه نمایشگاهی به نام شرکت خود به آنها مراجعه نمایید.
3- خدمات طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی در آلمان با همکاری معتبرترین شرکت های غرفه ساز آلمانی
4- اجاره غرفه نمایشگاهی بعنوان شرکت آلمانی و با نام ” بی هاو کو ” بعنوان دفتر نمایندگی شرکت ایرانی در آلمان
فقط برای شرکت هایی که قرارداد دفتر نمایندگی و فروش آلمان با بی هاو کو دارند. مزیت این کار معرفی محصولات ایرانی توسط شرکت آلمانی و اعتبار کشور آلمان می باشد.
5- امکان ارایه بلیط ورودی کلیه نمایشگاه های آلمان در صورتی که فروش آنلاین داشته باشند.(از دفتر نمایندگی ایران هم می توانید تهیه نمایید)
6- تورهای نمایشگاهی آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر ایرانی
7- جذب اسپانسر در قالب ارایه هدایای تبلیغاتی
قبولی برخی محصولات ایرانی که قابلیت هدیه تبلیغاتی دارند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت بی هاو کو و توزیع در غرفه نمایشگاه های آلمانی که بی هاو کو خود در آن نمایشگاه غرفه دارد .
8- مشاوره تبلیغاتی جهت بازخورد بهترین نتیجه از نمایشگاه های آلمان
9- پشتیبانی فنی و اداری در کل زمان حضور در نمایشگاه
10- ارائه پرسنل غرفه دار و مترجم ( خانم و آقا )
11- برنامه ریزی جهت تنظیم جلسه با دیگر شرکتها در نمایشگاه و یا در محل شرکت بی هاو کو در فرانکفورت
12- هماهنگی جهت بازدید از کارخانه های مرتبط با موضوع مرتبط و مورد علاقه شرکت در آلمان
13- امکان ارایه کتاب فهرست شرکت کنندگان کلیه نمایشگاه های آلمان (به نرخ فروش کتاب در نمایشگاه)
اعضا ویژه بی هاو کو می توانند کتاب نمایشگاه را بطور رایگان دریافت نمایند .
14- تبلیغات آنلاین در پورتال نمایشگاهی آلمان متعلق به بی هاو کو  German trade fairs

لازم به ذکر است هرگونه خدمات دیگر که در راستای حضوری موفق برای شرکت در نمایشگاه های آلمان باشد قابل بررسی و ارایه می باشد.

جهت هرگونه سوال یا پیشنهادی در زمینه خدمات نمایشگاهی آلمان با ما در تماس باشید.

نمایشگاه های آلمان بعنوان بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی بین المللی در دنیا بهترین فرصت برای حضور در بازارهای بین المللی می باشد .

همراهی شما در بازارهای بین المللی و کسب اعتبار روز افزون برای میهن عزیزمان ایران، باعث مباهات کلیه اعضای بی هاو کو در آلمان می باشد.

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support[at]bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

لطفا جهت اطلاع از تاریخ برگزاری نمایشگاه های آلمان یا اطلاع از عنوان نمایشگاه های آلمان که در ماه های آتی برگزار می گردد به لینک زیر مراجه نمایید.

تقویم نمایشگاهی آلمان

بی هاو کو همراه و همگام با شما

بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

Share.

About Author

Comments are closed.