Top bar Advert

مرکز نمایشگاهی بادزالتس اوفلن

0

مرکز نمایشگاهی بادزالتس اوفلن

مرکز نمایشگاهی بادزالتس اوفلن

مرکز نمایشگاهی بادزالتس اوفلن بهترین مکان برای برگزاری جلسات کسب و کار موفق بوده و با ارائه سالن های کامل و پیشرفته با تقریبا 80،000 متر مربع فرصت های موفقیت آمیزی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. سالن ها با معماری جذاب، وسایل نقلیه پیشرفته و در دسترس، خدمات فردی و حضور متخصصان صنایع مختلف، این مرکز نمایشگاهی را به عنوان یکی از بهترین مراکز نمایشگاهی در منطقه، ملی و بین المللی شناسانده است.
مرکز نمایشگاه Bad Salzuflen یکی از 10 بزرگترین مراکز نمایشگاه در آلمان است. در کنار اندازه و وسعت این نمایشگاه، معماری مدرن آن نیز بسیار جذاب است. مرکز نمایشگاهی بادزالتس اوفلن دارای 14 سالن می باشد. مساحت سالنهای 20، 21،22،1، 22،2، 23،1 و 23،2 حدود 38000 مترمربع است. علاوه بر این در این نمایشگاه سالن کنفرانس و سمپوزیوم وجود دارد که شما می توانید جلسات خود را در آنجا برگزار کنید.

از معروف ترین نمایشگاه هایی که در این مرکز نمایشگاهی برگزار می گردد می توان به نمایشگاه ZOW اشاره کرد.

ZOW
نمایشگاه تجهیزات ساخت مبلمان و طراحی داخلی

سازمان دهنده
شرکت نمایشگاهی Ostwestfalen GmbH

مکان
شهر بادزالتس اوفلن آلمان

تل: +49 (0) 52 22 / 92 50 – 0
فکس: +49 (0) 52 22 / 92 50 – 40

سایت رسمی: http://www.messezentrum.de
ایمیل: info[at]messezentrum.de

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.
درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.
بی هاو کو با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی به مدیران و کلیه علاقمندان ارایه می نماید.

منابع

http://www.messezentrum.de/unternehmen/wir-ueber-uns/
http://www.messezentrum.de/fuer-aussteller/messehallen/

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

Comments are closed.