نمایشگاه برلین آلمان

0

نمایشگاه برلین آلمان

نمایشگاه برلین

نمایشگاه بین المللی برلین از سال 1822 تاسیس و تاکنون به فعالیت خود ادامه می دهد. این نمایشگاه که در قلب اروپا واقع شده بهترین فرصت های بازاریابی را در اختیار شرکت کنندگان می گذارد.

با گردش مالی 217,000,000  در سال 2010، نمایشگاه برلین یکی از ده سازمان برتر نمایشگاه جهان است که در مرکز شهر واقع شده و مساحتی برابر 160,000m²  فضای داخلی و بیش از 100،000m ² فضای خارجی برای نمایشگاه های خارجی :

ITB Berlin/Asia
International Green Week Berlin
IFA
InnoTrans
Fruit Logistica Berlin/HongKong
دایر شده اند.

این مرکز نمایشگاهی به بزرگترین مرکز کنفرانس در اروپا، ICC برلین متصل می شود. با وجود نمایشگاه ها و سایر مراسمی که در این مرکز برگزار می شود کنگره ی بین المللی و انجمن کنوانسیون برلین را در چهارمین رده بندی قرار داده است. از سال 2014 ،تا اتمام نوسازی، تمام کنفرانس ها در این مرکز نمایشگاهی انجام می شود.
ارائه خدمات یک مرحله ای در شرکت نمایشگاهی برلین و شرکتهای تابعه تخصصی:
MBشرکت خدمات سرمایه گذاری است که خدمات فنی برای غرفه داران، فروش بلیط و خدمات سازمانی برای کنفرانس ها، ارتباطات مجازی و پلت فرم اطلاعات برای مشتریان و شرکای تجاری که در 365 روز سال را به فعالیت می پردازند.
ارقام کلیدی در یک نگاه:
تعداد غرفه داران: 34290
تعداد شرکت کنندگان: 2298750
بخش های اصلی: مسافرت و تدارکات، تحرک و خدمات، علوم زندگی، امکانات و ساخت و ساز، کسب و کار و فن آوری
تعداد نمایشگاه ها و کنفرانس ها: 98

از دیگر برنامه های مهم نمایشگاه برلین در ارتباط با غذا، سفر، حمل و نقل، مراقبت های آی تی یا مصرف کننده های الکترونیکی هستند.

 

سایت رسمی مرکز نمایشگاهی برلین آلمان :     http://www.messe-berlin.de

معرفی تورهای نمایشگاهی برلین آلمان

اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه آلمان

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن