نمایشگاه دوسلدورف آلمان

0
نمایشگاه دوسلدورف آلمان

نمایشگاه دوسلدورف

این شرکت در سال 1947 در شمال غربی آلمان در شهر دوسلدورف با مساحت اولیه 4800 متر مربع تاسیس شد.
و همینطور حدود 100 نمایشگاه دیگر را به طور مستقل یا به صورت مشترک سازماندهی می کند. این نمایشگاه یکی از قطب های اصلی صادرات این کشور است.

بیش از 50نمایشگاه در این شهر برگزار می شود که (بوت، نمایشگاه دروپا، K، interpack و MEDICA)، جزو بهترین آن محسوب می شوند.

شرکت نمایشگاهی دوسلدورف ، رتبه نخست از نظر بین المللی در نمایشگاه ها می باشد:
در سال 2010، بیش از 60 درصد از شرکت کنندگان و بیش از 40 درصد از بازدید کنندگان نمایشگاه دوسلدورف از خارج از آلمان آمدند. این نمایشگاه از 151 کشور جهان مشتری جذب می کند.
شرکت نمایشگاهی دوسلدورف هر ساله سیستم های عامل ارتباطات را برای مشتریان خود و کمک به بهره برداری بازارهای جدید ارائه میکند.
گروه پشتیبانی این شبکه در 127 کشور(68 دفتر نمایندگی خارجی) با مجموع 1286 کارشناس در زمینه نمایشگاهی به موفقیت شرکت کنندگان و متخصصان صنعت کمک می کند.
آمار کلیدی در یک نگاه:
تعداد غرفه داران: 27935، که 15820 از خارج از آلمان هستند
تعداد شرکت کنندگان: 1445247، که 435026 از خارج از آلمان هستند
بخش های اصلی: مجموعه ای از 50 نمایشگاه، که 23 نمایشگاه از بزرگان تجارت بین المللی در پنج صنایع اصلی هستند (ماشین آلات، تجهیزات و – خرده فروشی – معاملات و خدمات ماهر – پزشکی و سلامت – مد، سبک زندگی و اوقات فراغت)
تعداد مراسم و نمایشگاه ها: 40

گالری تصاویر نمایشگاه دوسلدورف

سایت رسمی نمایشگاه دوسلدورف آلمان :  http://www.messe-duesseldorf.com
معرفی تورهای نمایشگاهی دوسلدورف آلمان

اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه دوسلدورف

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های ایران و  آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های ایران و فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

 

[quote bcolor=”#e5e5e5″ bgcolor=”#f9f9f9″]”بی هاو کو” از اینکه این نوشته را در شبکه های اجتماعی خود در لینک های پائین برچسبهای هر مطلب ، به اشتراک می گذارید بسیار سپاسگزار می باشد.[/quote]

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن