نمایشگاه فرانکفورت آلمان

0

نمایشگاه فرانکفورت آلمان

نمایشگاه فرانکفورت

شرکت نمایشگاههای فرانکفورت آلمان در سال 1907 تاسیس و اولین سالن نمایشگاهی آن در محوطه کنونی، در سال 1909 رسما افتتاح گردید.
در سال 1980 ، شرکت نمایشگاههای بین المللی فرانکفورت به شکل کنونی متولد گردید که 60% این شرکت به شهر فرانکفورت و 40% آن به دولت ایالت هسن تعلق دارد.

محوطه نمایشگاه فرانکفورت با زیربنای 578.000 مترمربع فضای مفید ، 10 سالن ، یک مرکز کنفرانس و یک سالن جشن ، که همگی به جدیدترین تکنولوژی ارتباطی مجهز میباشند ، یعنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز نمایشگاهی دنیا شناخته می شود.

در حال حاضر نمایشگاه بین المللی فرانکفورت به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی در بیش از 150 کشور جهان در حال فعالیت است.

این نمایشگاه با 28 شعبه در 150 کشور جهان و 50نماینده، به غرفه داران و نمایشگاه گزاران سراسر جهان کمک می کند تا محصولات خود را در دسترس خریداران قرار دهند. نمایشگاه فرانکفورت در فرانکفورت و سراسر جهان قبل، در طی و بعد از نمایشگاه از نمایشگاه گزاران و مهمانان خود به خوبی پذیرایی و مراقبت می کند!

از نمایشگاه های بین المللی و مهم این گروه نمایشگاهی Ambiente, Beautyworld, Christmasworld و Paperworld برای کالاهای مصرفی و صنعتی ، برای پارچه و تکنولوژی نساجی Heimtextil, Techtextil و Texcare می توان نام برد.

نمایشگاه فرانکفورت همچنین میزبان نمایشگاه تکنولوژی و تولید و تحرک و زیرساخت های صنایع از جمله Light+Building, IFFA, ISH, Musikmesse and Prolight+Sound و همچنین Automechanika برای بخش خودرو است.

 نگاه تخصصی و کارشناسی مدیران و مسئولان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت به کلیه موضو ع های نمایشگاه فرانکفورت، باعث گردیده نمایشگاه فرانکفورت به یکی از پرمخاطبترین نمایشگاه ها در نوع خود در دنیا تبدیل گردد و همه ساله میزبان میلیونها نفر غرفه گذار و بازدیدکننده از سراسر دنیا باشداین توجه همه جانبه ، مجریان برخی نمایشگاهای دیگر را بر آن داشت که در محوطه مربوطه ، به عنوان نمایشگاه مهمان حضور یافته و از تخصص کارشناسان گروه و امکانات موجود برخوردار گردند که مهمترین آنها عبارتند از :
– نمایشگاه کتاب فرانکفورت آلمان 
– نمایشگاه خودرو فرانکفورت آلمان
– نمایشگاه صنایع شیمیائی فرانکفورت آلمان

 در حال حاضر شرکت نمایشگاههای فرانکفورت، عنوان گسترده ترین مجری نمایشگاهی در جهان را به خود اختصاص داده است. این شرکت در سال 2013 میلادی در 30 مرکز نمایشگاهی در سرتاسر دنیا ، 114 نمایشگاه با عناوین متعدد برگزار نموده است. در 71 نمایشگاه که در خارج از کشور آلمان برگزار شده، 37.750 غرفه گزار پذیرای 1.34 میلیون بازدیدکننده از سرتاسر دنیا بوده اند.همچنین تعداد 40.800 غرفه گذار در 43 نمایشگاه برگزار شده در شهر فرانکفورت حضور داشته اند که توسط 2.23 میلیون نفر از آلمان و سایر کشورها مورد بازدید قرار گرفته اند.

آمار و ارقام  کلیدی نمایشگاه فرانکفورت در یک نگاه

تعداد شرکت کنندگان در سال 2011: 68827 (38184 از آلمان، 30643 از خارج از کشور)
تعداد شرکت کنندگان در سال 2013: تقریبا. 3370000 (2.3 میلیون از آلمان، 1.07 میلیون از خارج از کشور)
بخش های اصلی:نمایشگاه ها، وقایع، همایش ها
تعداد وقایع: 37 در آلمان، 63 در خارج از کشور
نمایشگاه: 578،000m²
فضای داخلی نمایشگاه : 345،697m²
فضای باز نمایشگاه : 95،721m²

تعداد سالن: 10

گالری تصاویر نمایشگاه فرانکفورت

سایت رسمی نمایشگاه فرانکفورت آلمان :  http://www.messefrankfurt.com
معرفی تورهای نمایشگاهی فرانکفورت آلمان

اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه فرانکفورت

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

گروه بازرگانی ایران و آلمان با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر خدمات ویژه ای برای تورهای نمایشگاهی فرانکفورت  به مدیران و کلیه .علاقمندان ارایه می نماید

 

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن