فهرست نمایشگاه های آلمان

مراکز نمایشگاهی آلمان | فهرست نمایشگاه های آلمان

دو سوم از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه های جهان در آلمان برگزار می شود.بیش از 6,000 مکان برای برگزاری جشن ها و مراسم اعم از سالن های کنگره هنر تا هتل های مدرن و حتی مراکز غیر معمول برای همایش ها، کنفرانس ها و رویدادهای دیگر است.

زیر ساخت های برجسته ، شرکای قابل اعتماد و حرفه ای و خدمات با کیفیت بالا از عوامل موفقیت ما برای یک کسب و کار موفق است.

اگر هدف شما این است که مجمعی را به متخصصین تمام جهان برسانید ، و یا برای اجرای عالی کنفرانس، رویداد یا سفر تشویقی برنامه ریزی می کنید که سالها روی زبان ها باشید، آلمان بهترین گزینه شماست.

تصویر برجسته جهانی از نمایشگاه های آلمان

“ساخته شده در آلمان made in Germany” تضمین کیفیتی است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

بالاترین سطح حرفه ای با قیمت های رقابتی

مناسب بودن نرخ های هتل های آلمانی با توجه به استانداردهای بالا در مقایسه با سایر نقاط اروپا
این که شما به دنبال سازماندهی یک قرار بزرگ هستید یا یک جلسه استراتژی نخبگان، راه اندازی محصول و یا یک رویداد فرهنگی، آلمان برای تمام مناسبت های شما برنامه ای ویژه ای دارد.

اگر به دنبال مکانی برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان خود هستید یا به دنبال نوآوری هستید نگاه دوباره ای به آلمان بیاندازید!

چرا از تصویر مثبت آلمان به نفع سازمان خود استفاده نمی کنید ؟!

راهنمائی در مورد فهرست نمایشگاه های آلمان

1- جهت آشنایی با فهرست نمایشگاه های آلمان یا مراکز نمایشگاهی آلمان اینجا را کلیک نمایید.

2- منوی سمت راست مراکز نمایشگاهی آلمان و لینک نمایشگاه های بین المللی  مربوط بر آن شهر آمده است

توجه : در صورت هرگونه سوال در مورد نمایشگاه های آلمان شما می توانید با ثبت نام رایگان در سایت  و ارائه نام کاربری از طریق ایمیل پاسخ سوال های خود را  دریافت نمائید. لازم به ذکر است مشاوره و اطلاع رسانی اختصاصی فقط برای کاربران سایت رایگان می باشد.

اطلاعات جامع تر در مورد نمایشگاههای آلمان را می توانید به زبانهای انگلیسی و آلمانی در سایت رسمی نمایشگاههای آلمان از طریق آدرس ذیل بدست آورید : www.auma.de  

همچنین در صورتی که به اطلاعات شرکت کنندگان نمایشگاه های آلمان و یا کتاب نمایشگاه های آلمان نیاز دارید با ما  تماس حاصل نمائید.

تازه های تکنولوژی و کالاهای روز دنیا را از طریق نمایشگاه های آلمان جستجو کنید.

آیا می دانید اجاره غرفه نمایشگاهی در آلمان هزینه چندان بالائی برای شرکت شما ندارد ؟


germany     نمایشگاه های آلمان عموما محدودیت درخواست متراژ  اجاره غرفه ندارند و هزینه های تقریبی هر متر مربع غرفه داخل سالن از 150 یورو تا 400 یورو می باشد.

بله ! تردید نکنید نمایشگاه های آلمان بهترین فرصت حضور بین المللی و صادرات را با کمترین هزینه برای شما فراهم می آورند.

     گروه بازرگانی ایران و آلمان آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره و اجاره غرفه ، تجهیز غرفه شما و حتی اداره غرفه بدون حضور شما می باشد.

کلیه امکانات گروه بازرگانی ایران و آلمان  جهت کمک به حضور بین المللی شما تنظیم گردیده است و با توجه به شناخت نیاز های بازار بین المللی بهترین مشاوره های  تبلیغاتی را به شما ارائه خواهد نمود.

مراکز نمایشگاهی آلمان

Banner post01