مرکز نمایشگاهی هانوفر

0

مرکز نمایشگاهی هانوفر

مرکز نمایشگاهی هانوفر آلمان

  • مجید ۱
  • مجید ۲
  • مجید ۳

هانوفر یا هانوور (به آلمانی: Hannover) یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت فدرال نیدرزاکسن (ساکسونی سفلا) است. این شهر با جمعیتی بیش از نیم میلیون نفر، یکی از مراکز مهم در شمال آلمان به حساب می آید.

مجموعه نمایشگاهی دویچه در هانوفر ( مرکز نمایشگاهی هانوفر )با خدمات آنلاین درجه یک فرصتی بسیار عالی برای توسعه کسب و کار را برای سرمایه گذاران است.شرکت نمایشگاهی دویچه( مرکز نمایشگاهی هانوفر ) در سال 1947 شکل گرفت و به نمایشگاهی پیشرو در عرصه بین الملل تبدیل شد. این نمایشگاه بهترین موقعیت برای تصمیم گیرندگان و صاحب نظران صنایع مختلف می باشد.

علاوه بر نمایشگاه CeBIT (IT و فن آوری ارتباطات) و هانوفر Messe (صنعت و فن آوری)، که بهترین و شناخته شده ترین نمایشگاه های هانوفر هستند، نمایشگاه های LIGNA (جنگل و چوب صنعت)، DOMOTEX (فرش و پوشش کف)، BIOTECHNICA (بیوتکنولوژی و زندگی علوم)، CeMAT (intralogistics)، didacta (آموزش و پرورش) و INTERSCHUTZ (نجات، جلوگیری از آتش سوزی، امداد رسانی، ایمنی و امنیت)نیز از اهمیت بالایی برخوردارند. اما هانوفر برای چندین سال متمادی محلی برای معرفی نمایشگاه های AGRITECHNICA (تجهیزات کشاورزی)، EMO (فلزکاری، قالب)، EUROBLECH (فن آوری برای ورق های فلزی تشکیل) و IAA (وسایل نقلیه تجاری، اتصالات و سیستم بوده است برای کالاها و حمل و نقل مسافر) هم بوده است.

 

ارقام کلیدی مرکز نمایشگاهی هانوفر در یک نگاه:

تعداد کل غرفه داران: 23503
از خارج از آلمان: 8539
تعداد کل شرکت کنندگان: 1821750
از خارج از آلمان: 206270
بخش های اصلی: صنعت کالاهای سرمایه
تعداد نمایشگاه های داخلی: 73
تعداد نمایشگاه بین المللی: 43

سایت رسمی نمایشگاه هانوفر آلمان : http://www.messe.de
جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

 

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن