مرکز نمایشگاهی کلن آلمان

0

مرکز نمایشگاهی کلن

مرکز نمایشگاهی کلن آلمان

مرکز نمایشگاهی کلن محل برگزاری نمایشگاه ها در صنعت های مختلف و محل اتصالی برای حمل و نقل داخلی و بین المللی است.

این نمایشگاه پلت فرم ایده الی را برای نمایشگاه گزاران و بازدید کنندگان حرفه ای از سراسر دنیا پیشنهاد می دهد.
نمایشگاه کلن با مساحتی برابر248,000 متر مربع و فضای بیرونی 100,000 متر مربع پنجمین نمایشگاه مدرن و همه کاره دنیا محسوب می شود.
از مشخصات یک نمایشگاه موفق توانایی جمع آوری افراد و بازارها کنار هم با شیوه هایی کارآمد و بسیار حرفه ای است.
بیش از 44،000 غرفه داران و 2.5 میلیون بازدید کننده هر سال در نمایشگاه بین المللی کلن شرکت می کنند.

نمایشگاه کلن برای بیش از 25 صنعت بسیار شناخته شده است که از جمله آنها می توان به Anuga (برای صنایع غذایی)، photokina (عکاسی و تصویربرداری) و کلن IMM (مبلمان) اشاره کرد.

مسیرهای رفت و آمد به نمایشگاه کلن بسیار ساده است:
ایستگاه Deutz متصل به شبکه راه آهن منطقه ای، ملی و بین المللی با 15,000 فضای پارکینگ نزدیک به سالن نمایشگاه با مسیر مستقیم شبکه بزرگراه اروپا وجود دارد و همینطور فرودگاه کلن/بن که به 120 مقصد در آلمان و خارج از آن خدمات خود را ارائه می کند.

مرکز شهرستان کلن تنها کمی فاصله از مرکز نمایشگاه دارد. بنابراین پس از اتمام ساعت کاری نمایشگاه بازدید کنندگان از سراسر جهان می توانند از تاریخ و فرهنگ این شهر بازدید کنند.

یکی از جاذبه های آلمان و شهر کلن برای بازدید کنندگان بین المللی کلیسای جامع کلن است که تنها چند دقیقه از مرکز نمایشگاه فاصله دارد.

یکی دیگر از جاذبه های این شهر تاریخی موزه لودویگ و موزه شکلات است از دیگر انتخاب های بازدید کنندگان سالن تئاترو گنبد موسیقیو بزرگترین پیشنهاد رستوران است.

ارقام کلیدی در یک نگاه:

تعداد غرفه داران: بیش از 44000 از 120 کشور جهان (تقریبا 60 درصد از خارج از آلمان)
تعداد شرکت کنندگان: بیش از 2.5 میلیون از 220 کشور (تقریبا 33 درصد از خارج از آلمان)

بخش های اصلی: ارتباطات، هنر و مد. خانه، باغ و اوقات فراغت. غذا. مبلمان، طراحی داخلی و منسوجات. فن آوری و محیط زیست؛ فناوری اطلاعات و سرگرمی های دیجیتال. سلامت، شیوه زندگی و امکانات
تعداد نمایشگاه ها و کنفرانس ها: حدود 80

سایت رسمی نمایشگاهه کلن آلمان: http://www.koelnmesse.de

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

 

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن