Top bar Advert

نمایشگاه لایپزیگ آلمان

0

نمایشگاه لایپزیگ آلمان

نمایشگاه لایپزیگ

شهر لایپزیگ یا لایپزیش (Leipzig) بزرگترین شهر ایالت زاکسن (Sachsen) – انگلیسی : ساکسونی (Saxony) – در ناحیه شرق آلمان فدرال است.

نمایشگاه لایپزیگ آلمان را می توان قدیمی ترین نمایشگاه بین المللی دنیا معرفی کرد. اولین نمایشگاه بین‌المللی دنیا در سال1145 میلادی در شهر لایپزیک آلمان برپا شد . این نمایشگاه با سابقه دیرینه ای که در برگزاری نمایشگاه (سابقه 850 ساله ) دارد همه ساله میزبان تجار و بازرگانان از سراسر دنیا برای موضوع های نمایشگاهی خود می باشد.
نمایشگاه لایپزیگ سالهاست که مترادف با انعطاف پذیری، ایده های جدید و توسعه مستمر است.

و موفقیت آن مربوط به تلاش های بی وقفه نمایشگاه لایپزیگ ، پنج شعبه دیگر آن و کنگره مرکزی لایپزیگ که خدمات تک مرحله ای ارائه می دهد، است. نمایشگاه لایپزیگ اولین برگزار کننده نمایشگاهی آلمان است که موفق به دریافت جایزه بین المللی پایداری “گرین گلوب”  شده است.

در این نمایشگاهها بسیاری از نمایشگاه ها به صورت سالانه برگزار می شود و بین آنها نمایشگاه های بزرگ، نمایشگاه مهمان، نمایشگاهی برای مصرف کنندگان نیز هستند.

در این میان نمایشگاه های بزرگی نظیر Z و INTEC و همچنین نمایشگاه ارتوپدی و فن آوری توانبخشی نیز حضور دارند.

نمایشگاه کتاب لایپزیگ و فستیوال ‘Leipzig liest’ که هرساله کل شهر را به یک تریبون ادبی زنده تبدیل می کنند، هزاران دوستدار کتاب را از سراسر جهان جذب می کند.

نقطه ی برجسته صنعت اتومبیل  AMI است، نمایشگاه بین المللی اتومبیل. که از سراسر جهان، اروپا، یا آلمان آغاز به کار نموده است.بازدید کنندگان نمی توانند به نمایشگاه کمکی کنند اما از معماری آن، به خصوص سالن شیشه ای مربوط به آینده آن بسیار تحت تاثیر قرار می گیرند.

نمایشگاه های مرکز نمایشگاهی لایپزیگ:

Z
نمایشگاه بین المللی قطعات، ماژول ها و فن آوری ها


Leipziger Buchmesse
نمایشگاه کتاب لایپزیگ


terratec
نمایشگاه تكنولوژی محیط زیست و خدمات لایپزیک آلمان


ZULIEFERMESSE
نمایشگاه صنعت و قطعات کارخانه های صنعتی و تکنولوژی

گردش در شهر لایپزیگ نیز با خانه های ترمیم شده قدیمی، جاذبه های معروف فرهنگی و صحنه های سرگرم کننده و پر جنب و جوش تجربه خوبی است. لایپزیک شهر نمایشگاهی با استعدادی است.
ارقام کلیدی در یک نگاه:

تعداد نمایشگاه ها: 29

کنوانسیون و قراردادها: 108

غرفه داران: 9939

شرکت کنندگان (از جمله برای همایش ها، حوادث، توابع شرکت): 1298640

مجموع فضای نمایشگاه در دسترس: 101،200m²

فضای نمایشگاه در فضای باز: 70،000m²

دفاتر نمایندگی خارجی: 28

 

سایت رسمی نمایشگاه لایپزیگ آلمان :  http://www.leipziger-messe.com

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

منابع
auma.de
http://www.leipziger-messe.com/

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن

96 − = 95