مرکز نمایشگاهی مونیخ آلمان

0
مرکز نمایشگاهی مونیخ

نمایشگاه مونیخ آلمان

مرکز نمایشگاهی مونیخ آلمان یکی از بزرگترین شرکت های نمایشگاهی جهان است که هر ساله حدود 40 نمایشگاه محصولات صنعتی، محصولات مصرف کنندگان و تکنولوژی های جدید را عرضه می کند.
بسیاری از نمایشگاه های مهم بین المللی سالانه بیش از 30,000  شرکت کننده و بیش از دو میلیون بازدید کننده دارند اما در این میان مونیخ به تنهایی یکی از بزرگترین شرکت های نمایشگاهی بین المللی در جهان است.

نمایشگاه بین المللی مونیخ یک شبکه جهانی را با حضور متخصصین آسیا، روسیه، شرق میانه و جنوب امریکا، شش شرکت های مرتبط در اروپا و آسیا، و بیش از 60 دفتر نمایندگی خارجی پوشش بیش از 90 کشور جهان به اجرا در اورد.

مرکز نمایشگاهی مونیخ همچنین راهی برای حفاظت و پایداری از محیط زیست پبدا کرد.
این اولین مرکز نمایشگاهی است که برای اولین بار توسط متخصصان TÜV SÜD گواهی کسب و کار با انرژی موثر دریافت می کند.
آخرین پروژه آن نیز استفاده از انرژی زمین گرمایی صرف گرم کردن ساختمان ها شد. که این عمل با کمک ژنراتورهای حرارتی کل سایت را به وسیله انرژی های تجدید پذیر گرم می کنند.
اما حفاظت از محیط زیست و پایداری فقط بخشی از برنامه روزانه مرکز نمایشگاهی مونیخ است، بخش دیگری از تمرکز این نمایشگاه بین المللی بر IFAT ENSORGA, BAU, electronica و Intersolar است.
در حال حاضر این مجموعه 14 نمایشگاه بین المللی برگزار می کند که ” bauma ” یکی از بزرگترین نمایشگاه های آن و همچنین در سطح بین المللی می باشد.

نمایشگاه های مرکز نمایشگاهی مونیخ

Opti
نمایشگاه عینك و سنجش بینایی


Ispo winter
نمایشگاه كالای ورزشی و مد


INHORGENTA
نمایشگاه ساعت و طلا وجواهر


INTERNATIONALE HANDWERKS
نمایشگاه صنایع دستی

ارقام کلیدی مرکز نمایشگاهی مونیخ در یک نگاه:
تعداد نمایشگاه گزاران: 38000
تعداد شرکت کنندگان: 2.4 میلیون
نمایشگاه گل سرسبد بین المللی در سایت مونیخ: 14
نمایشگاه متخصص در سایت مونیخ: 35
حوادث شخص ثالث در سایت مونیخ: 250
نمایشگاه در سراسر جهان: 40
فضای نمایشگاه های داخلی: 180،000m²
فضای نمایشگاه در فضای باز: 360،000m²
تعداد سالن: 17

آدرس رسمی سایت نمایشگاه مونیخ آلمان : www.messe-muenchen.de

 

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

 

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن