نمایشگاه اشتوتگارت آلمان

0
نمایشگاه اشتوتگارت آلمان

نمایشگاه اشتوتگارت

20,600 نمایشگاه گذار، که 21% آنها از بیرون آلمان می آیند ، 1.27 میلیون بازدید کننده و 67 واقعه در سال از عایدات موفقیت نمایشگاه اشتوتگارت است که در شهر اشتوتگارت واقع شده جایی که آن شرکت تحت عنوان و با شعار “کلید بازارهای دنیا” به نمایشگاه ها و کنگره های ایالت های هنری اروپا معرفی شد.
معماری ساختمان این مجموعه که برنده جوایز بیشماری شده ، تنها 3 دقیقه با فرودگاه اشتوتگارت فاصله دارد و در نتیجه شرایط رفت و آمد آن بسیار مطلوب است. مرکز نمایشگاهی اشتوتگارت با 15 سالن،  در سال 2012 باری دیگر یکی از شلوغترین نمایشگاه ها در نوع خود بود.
برترین های نمایشگاه های اشتوتگارت  R + T (پیشرو نمایشگاه بینالمللی کرکره، درب، دروازه و سیستم های حفاظت از آفتاب)، AMB (نمایشگاه فلزکاری)، CMT (بزرگترین نمایشگاه های عمومی در اروپا برای تفریح و گردشگری صنعت )، Intervitis Interfructa (شراب و تولید آب میوه )، Intergastra، Interbad و نشان می دهد ماشین یکپارچه سازی با سیستم عامل کلاسیک است. سایر نمایشگاه های مهمان شامل Motek، کنترل، Blechexpo، Medtec، LogiMAT و نمایشگاه موتور خودرو هستند.
از سال 2007 که نمایشگاه اشتوتگارت افتتاح شد تاکنون تعداد بازدید کننده و درآمد نمایشگاه دوبرابر شده. همچنین این نمایشگاه رتبه یک اشتغال و انرژی را در آلمان از آن خود کرده است.
ارقام کلیدی نمایشگاه اشتوتگارت آلمان در یک نگاه:
فضای نمایشگاه های داخلی: 105،200m²
فضای نمایشگاه در فضای باز: 40،000m²
تعداد غرفه داران: 19,112
تعداد شرکت کنندگان: 1,140,000
تعداد نمایشگاه ها: 62
بخش های اصلی: تکنولوژی بالا، مهندسی مکانیک، معاملات

جهت آشنائی با زمان برگزاری نمایشگاه های آلمان و بدست آوردن اطلاعات نمایشگاهی شما بهترین مکان را انتخاب نموده اید. بی هاو کو جامع ترین مرجع اطلاع رسانی در زمینه فهرست نمایشگاه های آلمان در ایران می باشد.

درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید درخواست خود را از طریق ایمیل support@bhowco.ir برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما به طور رایگان پاسخ خواهند داد.

Banner post01
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

نظر شما در مورد این متن